Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogy próbáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy próbáljátok meg a fiú tuttára hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Például piszkáljátok , bámuljátok a hajatokkal azt a félresöprős valamit csináljátok a közelébe . kösz a válaszokat előre

a fíúknak mondom hogy a trollkodáson nevetek és azt gondolom hogy ba*zátok meg


2012. jan. 24. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem b@szom meg:)
2012. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy szó a kérdésből...
2012. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megtanítom helyesen írni és fogalmazni azt a srácot, aki tetszik nekem!
2012. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A helyesírásunkkal,... ami nem olyan remek mint a tiéd, de azért elboldogulunk vele. Hidd el, ez a legtutibb módszer.


24/l

2012. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Korrepetálom a srácot magyar nyelvtanból, az mindig bejön.

Nálad is működne, szükséged lenne rá.


21/L

2012. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnád mi a baj, csakúgy szólok, hogy a többiek a "tuttára" szó miatt csesztetnek most. Így írd helyesen: tudtára. A kérdésre pedig a válaszom: Megmondom azt kész. Ha én is neki, akkor oké, ha nem, akkor ennyi volt. Legalább nem fárasztom magam feleslegesen, hanem inkább más után nézek, akinek én kellek. Ennyi. Ilyen egyszerű. Sok lány a büszkesége miatt nem meri ezt megtenni, engem viszont rohadtul nem érdekel pár hülye fiú véleménye.
2012. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De amúgy annyira undorítóak azok a kommentelők... akik a kérdező helyesírásába kötnek bele... elkezdi az egyik ba*om aztán folytatja a másik ökör... nem igaz, hogy miért nem lehet arra a ki*úrt kérdésre válaszolni... mért kell a helyesírást firtatni... hát olvassátok jól el amit írni akart...
2012. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te figyi amúgy én előtted válaszoltam, és leszarom a helyesírását, tévedni emberi dolog. Én pl. a muszáj szót egy csomó ideig írtam ly-nal, mert nem tudtam, hogy emígy kell. Na és? Nem történt semmi.
2012. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!