Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az értelmes, jó tanuló, de kevésbé helyes fiúk? 16/f

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nekem odáig bejön, hogy értelmes, jó tanuló, mert szeretek bezélgetni az élet nagy dolgairól, meg nem is vagyok egy mai tinir*banc, meg jó, ha a srác érthetőbbé teszi a fizikát meg a matekot, mert ott keményen kell küzdenem, és csak így jövök ki jól. viszont számomra nagyon fontos a külső, viszont sosem tudom, kibe zúgok bele következőnek, mert nincs ideálom. de szerintem nekem nem jönne be.
2012. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem igen, ilyen pasijaim voltak mindig. De nem a te korosztályod vagyok :D
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 GomalFace ***** válasza:
60%
Törődj bele töki, nem kellünk a lányoknak :'(
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen.Főleg ha a kevésbé helyességet humorral és kedvességgel kompenzálja.:)

16/L

2012. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem tom hogy tudnak egyöntetü nemet mondani erre. ez rengeteg dolgotol függ. a helyes és nem helyes is egy tág fogalom, lehetsz te értelmes helyes, igazi álompasi ha közben idiotán vihogsz vagy béna a járásod. ez csak példa de gondolom érted a lényeget.

viszont lehetsz rondán is megkapo, férfias.rengetegen mulik.

2012. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azért mondtam nemet, mert rengeteg értelmes, jó tanuló és helyes fiú van a világon. sry. de egyébként tuti, hogy van, aki Téged lát a leghelyesebbnek a világon, kedves kérdező, úgyhogy mondhatunk mi itt akármit, tök lényegtelen.. :)
2012. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy helyes, akkor lehetsz te atomfizikus is, akkor is semmibbe fognak venni a lányok. Hacsak nem vagy gazdag, akkor megszépülsz.
2012. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A kérdésed "kevésbé helyes" részén tudsz változtatni. Találd meg azt a stílust ami a legjobban áll hozzád (ha javasolhatom, ne ezt rózsaszín, pláza, stb stílust, mert ezzel normális, értelmes lányt nem találsz majd), és akkor te leszel a nyerő, ennél jobb párosítás nem létezik: értelmes, okos, helyes fiú!

Én ilyen fiú vagyok és tapasztalatból mondom, hogy a lányoknak az ilyen fiúk kellenek. Csak egy probléma van: nehezen találnak az ilyen fiúk, hozzájuk illő lányt... én is még csak a kereső fázisban vagyok.

17/F

2012. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!