Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utálom a srác barátait hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a srác barátait hogyan tovább?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok bejelöltem facebookon egy srácot mert nagyon tetszett elkezdtünk beszélgetni,ismerkedni sb.,megbeszéltünk egy találkozót,de sajnos nem jött össze mert nekem közbe jött valami,utána továbbra is ismerkedtünk a sráccal és megbeszéltünk a sráccal egy újabb találkozót viszont a srác egyik barátnője kiírta a srác üzenő falára,hogy én csak nyilván egy kamu vagyok mert( hosszú szőke hajam van,nagyon világos kék szemem és azt mondják rám,hogy aranyos arcom van) és ezért a lány azt írta ennek a srácnak,hogy csak én egy kamu vagyok pedig nem és ezt az a srác is elhitte szerintem mert elkezdett olyanokat kérdezgetni tőlem,hogy szerintem azt hitte,hogy nem fogok tudni rá válaszolni mert biztos csak kamu vagyok.És ez elég rosszul esett,de nem tudom,hogy most akkor találkozzak -e vele vagy ne vagy ezt meg kéne beszélnünk vagy nem tudom ti mit tanácsoltok????
2012. jan. 25. 18:03
 1/7 GomalFace ***** válasza:
Nem Faszbukon kéne ismerkedni.
2012. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak úgy fogtam és bejelöltem mert tetszik,már többször láttam a suliban
2012. jan. 25. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Bökdössétek egymást!


Failbook... *legyint*

2012. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -=Koldus=- ***** válasza:

Fogalmazás: 1


Rossz volt elolvasni is.

2012. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Burny bácsi ***** válasza:
De jó, hogy nem most vagyok kamasz. Régen nem voltunk ennyire korlátoltak.
2012. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a legjobb lenne ha személyesen beszélnél vele... köszönj neki szünetben meg ilyenek.. hidd el meg fog lepődni és többet nem fog a létezésedben kételkedni!
2012. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, személyesen menj oda hozzá, megjegyzem, az egy barát, akiről írtál és baromira nem az derül ki, h utálod, de mindegy.
2012. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!