Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Feladjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Feladjam a szabadságomat azért a lányért akit a legjobban szeretek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szabadságfüggő vagyok:S Eddigi barátnőim csak rövid ideig maradtak mellettem,mert vagy elegük lett a túlzott szabadságmániámból,vagy én hagytam ott a csajt,mindig előbb utóbb azt hitték,h megcsalom őket,ami nem volt igaz,csak nekem szabad térre van szükségem. Egyszerűen képtelen vagyok a normális párkapcsolatra. Hiába minden,én nem bírom a kötöttségeket, jobb szeretek barátokkal lógni,nagy kanállal enni az életet,szabadon,minden kötöttség nélkül. Ez így mind szép és jó lenne,csakhogy megismertem egy lányt,aki már a pillantásával magába bolondított,látszik rajta,h Ő is belém van zúgva,meg én is belé,és lassan eljön a pillanat,amikor bevallom Neki,h mit is érzek iránta...,de Őt jobban szeretem,mint eddig bármelyik lányt. Épp ezért kímélni akarom, annyira szeretem,hogy nem akarom kihasználni. Egyszerűen csak azt akarom,hogy boldog legyen,meg is teszek érte sok mindent,de azt,h járjunk még nem vetettem fel, épp azért mert eddigi kapcsolataim rosszul sültek el,alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra, de Vele nagyon szeretek lenni,és szívesen párkapcsolatba is kerülnék Vele,csak a túlzott szabadságvágyam miatt nem tudom,h képes leszek e rá,az a baj velem,h túl link alak vagyok,meg lusta,kapcsolatra totál alkalmatlan,de Őt akkor is boldoggá akarom tenni. Épp ezért kérdezem! A kapcsolatot válasszam? Vagy a szabadságot? Ha mindenképp azt akarom,h Neki a lehető legjobb legyen,nem akarok fájdalmat okozni Neki,azzal hogy ilyen link vagyok,hogy változhatnék meg? Hogy lehetnék alkalmas egy kapcsolatra?
2012. jan. 29. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam is hasonló a helyzet. eddig egyik kapcsolatom sem tartott 5 hónapnál tovább. számomra sokkal fontosabbak voltak pl a barátaim, mint a párom. aztán most megismertem egy embert, épphogy 2 hónapja. és úgy érzem, érte képes lennék mindent feladni. inkább vele lennék mint a barátaimmal. talán ez a szerelem? :)

ha úgy érzed, érte képes lennél feladni, vagy csak korlátozni a szabadságodat, akkor tedd meg. pár hónapon belül úgyis kiderül hogy megérte-e. ha nem, akkor tovább lépsz, és élsz úgy ahogy eddig. de ha meg sem próbálod, akkor ki tudja mit veszíthetsz.. ha ilyen nagy hatással van rád az illető, nem lenne szabad futni hagyni.

2012. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,mondasz valamit! Csak túlságosan szeretem,ez a baj...eddigi kapcsolataimban könnyen belementem,mert 1iket sem gondoltam komolyan. Ezt a lányt viszont komolyan megszerettem,ezért nem is vallottam még be Neki,a megfelelő pillanatra várok, csak az a baj,h hiába szeretném,egyszerűen képtelen vagyok a normális kapcsolatra, túl sok szabad programra vágyom,és ezt eddig sose értették meg,mindig azt hitték,megcsalom őket,pedig nem úgy volt.
2012. jan. 29. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

lehet hogy ez a lány teljesen meg fog változtatni téged, és ha együtt lesztek, már nem fogsz annyira vágyni a programokra. lehet hogy sokkal inkább szeretnél vele lenni, filmet nézni vagy csak feküdni mellette, mint bármit mást. szerintem adj egy esélyt magatoknak. lehet még saját magadat is meg fogod lepni :)

2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazad lehet! Egyértelműen az első olyan lány,aki kihozta belőlem a jobbik énemet(amiről eddig azt hittem,h nem is létezik:)) Mellette jó embernek érzem magamat,megteszek érte dolgokat,amiket másért soha nem tettem meg. Magamat sem értem igazából,mert alapvetően egy szemétláda vagyok. De mellette valahogy megváltozik minden, nem is értem,h érte ezt el.
2012. jan. 29. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzeted. szerintem valld be neki mit érzel, és hogyan hat rád. hogy teljesen megváltoztál. szerintem örülni fog az őszinteségednek. sok sikert :)
2012. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg fogom tenni! Már csak a megfelelő pillanatra várok. Ha igent mond,én mindent meg fogok tenni,h normális párkapcsolatot kialakítsak Vele, ha esetleg elutasítana,az bizony fájna,de azt is megérteném,tiszteletben tartanám,tényleg nem vagyok egy könnyű eset, most tényleg az a lényeg,h örömet szerezzek Neki,csak eddig azért nem mertem bevallani Neki,mert egyszerűen nem érzem ,h kész lennék egy komoly kapcsolatra...
2012. jan. 29. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is adjatok esélyt magatoknak, csak úgy derülhet ki! És mondd el ezeket neki is mindenképp!

Megosztanád majd, hogy végül, hogyan végződött? Érdekelne,mert nekem is majdnem hasonló helyzetem van.

2012. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2012. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!