Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a 21. században...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 21. században egy ilyen Valentin napi meglepetésnek örülne egy lány?

Figyelt kérdés

Kitaláltam hogy titkos levelet rejtek el nála(suliba) és a levélben meg leírom hogy van egy meglepetés(ajándék) is csak nézze meg az "x" helyet az "x" helyen is egy levél ahol meg az van hogy nézze meg az "y" helyet és ott meg elvan rejtve valami!!!

Szerintetek egy ilyen meglepetésnek örülne?Nem járunk kizárólag titkosan szeretném rendezni had törje a buksiját,majd idővel elmondanám neki hogy én voltam!

Meg olyanra is gondoltam hogy lehet a barátnői azt hinnék magának csempészte oda!Lehet csak ártok ezzel neki?Meg akkor az osztályból(osztálytársak vagyunk mi is)nem szólnék senkinek,és akkor a fiúk egymás között beszélnének hogy ki volt meg minden én nem árulnám el és akkor erősebb lenne a gyanú hogy magának csempészte oda..Szóval vélemény?


2012. jan. 29. 16:04
 1/9 anonim válasza:
Ez szerintem nagyon gyerekes :D
2012. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj azt hinné h valaki szórakozik vele, és nem is törődne a levéllel komolyabban, tehát nem is indulna el. Mondjuk ez személytől, környezettől, és a levél minőségétől is függene.
2012. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyomtatva van és szerintem elég jó mert versben írtam meg és már készen áll meg minden az ajándék is elég aranyos de kicsit bizonytalan vagyok,lehet tényleg az lenne a legjobb ha hagynám az egészet...://////
2012. jan. 29. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdted, fejezd be. Ha nem fejezed be, később még zavarni fog. Majd azért írj egy beszámolót hogy sikerült. Sok sikert! :)
2012. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Húú...ez most jól esett nagyon szépen köszönöm,majd leírom mi történt.:D
2012. jan. 29. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene:DD

Szerintem hajrá! :)

Utána írd meg mi volt. :)

2012. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos, kedves ötlet, fantáziadús is, én örülnék neki.:))

Sok sikert, majd írj!:))

2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonym0117 ***** válasza:
szerintem aranyos, én örülnék egy kis "kalandnak".. sok embernek többt számít egy ilyen, látja, hogy foglalkozol a dologgal, minthogy vennél neki egy doboz bonbont, amibe semmi érzelem nincs..:) persze van,aki örül annak is..szóval hajrá!!!
2012. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ez nagyon aranyos, bárcsak engem is így meglepne valaki. Szerintem mindenképpen csináld meg. És én is kíváncsi vagyok h mi fog történni, szóval a beszámolót én is várom :) Sok sikert! :D
2012. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!