Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs önbizalmam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam? Tetszik egy lány, de nem merek közelíteni.

Figyelt kérdés

Sportos vagyok, sőt. Az iskola legjobb sportolója lettem tavalyelőtt, ösztöndíjat kaptam. Fél éve helyi felnőttcsapatba focizom 100-150 néző előtt (igaz, ezt kevesen tudják). Sokak szerint jófej vagyok, és ha nem is egy adonisz, azért jól nézek ki.

Voltmár egy barátnőm, igaz nem sokáig, kijelenthetem, hogy a suli egyik legszebb lánya volt, álmomban nem hittem volna, hogy összejöhetek vele.

Mégsem tudom elhinni, hogy van esélyem. Vagy hogy kellhetek valakinek.

Fiatalabbakat nézek(leginkább 15, 16), abból a korosztályból tetszik 1-2.


18f


2012. febr. 1. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
blablabla mert csak megy a duma, a maszlag. lépj a tettek mezejére és ne agyalj! Neked kell a csaj oszt kész, hogy neki kellesz-e azt had döntse már el ő! viszont a nyámnyilákat nem annyira szeretjük.
2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de gátlásos vagyok, nem az a menjünk oda azt lesz ami lesz. Pedig lehet ezt kéne.
2012. febr. 1. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

de de de de de......

jó akkor ne csinálj semmit, aztán sosem lesz semmi. ülj a seggeden, előbb utóbb rájössz hogy valamikor el kell kezdeni

2012. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És hogy vegyem rá magam? Honnan "merítsek bátorságot"?

Mert félek, hogy lenéznek, vagy akármi más, és elég ciki lesz.

2012. febr. 1. 19:13
 5/6 Gergo_30F ***** válasza:

ez nem az a "feladat", amit ésszel, agyalással oldhatsz meg. az már _eleve_ imponál egy nőnek/lánynak, ha te kezdeményezel, ha pedig tetszel neki, nagyon elrontani se tudod, bármennyire is kételkedsz ebben. persze gondol az ember mindenféle hülyeséget..."dehát olyan gyönyörű ez a lány, nem is érek én ennyit; mégis mi a tökről fogok vele beszélni; biztos undorodik a pattanástól a hátamon", de ezek egy része felfújt apróság, amit ő észre se vesz, vagy tán még tetszik is neki, vagy egyszerűen nettó, színtiszta baromság, mentség saját magadnak, hogy miért ne tedd próbára magad. az első beszélgetés javarészt úgyis arról szól, hogy "végre egy srác, aki mer közeledni; de szép a szeme/mosolya, kedves a hangja; milyen édes így, hogy zavarban van, _talán mert tényleg/ennyire tetszem neki_". ha első körben megtudod a nevét, kapsz egy kis pozitív visszajelzést, már rendben is vagy. szerintem nincs erre konkrét recept, gyakorolni kell, ez a lényeg...

emlékszel rá, hogy mikor elkezdtél biciklizni mennyire fostál, hogy magas a nyereg; letépi a bőrt a lábadról a lánc; az első esésnél átszúrja a tüdőd a kormány? nem, mert ezen már rég túl vagy. és tudod miért? mert nem adtad fel az első megingásnál, az első taknyolásnál, vagy mikor akkorát estél, hogy napokig azt emlegetted.


miből meríts önbizalmat? abból, hogy legalább megpróbáltad, a mostani éned tudja a legjobban, mekkora dolog ez! ki nem sz@rja le, ha nem jön össze? lehet, hogy annak a lánynak aki visszautasít nem tetszel, de másik 3nak nősz a szemében azzal, hogy szembementél a félelmeiddel, a kudarc, visszautasítás lehetőségével, odaálltál elé, és kimondtad, hogy:

"szia, béla vagyok, és egy életen át bánnám, ha most nem szólítottalak volna meg. :) hogy vagy/merre mész/tudsz erre egy jó teázót/mi a véleményed az egzisztenciális kvantorok Venn-féle ábrázolásáról/...?"


18 éves vagy b@szki, mikor akarod megtanulni, ha nem most? :)

"csak a láncainkat veszíthetjük!" ;)

2012. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is probléma. Ha szép a lány meg csinos is , küldd el hozzám.
2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!