Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt hosszú hajú rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hosszú hajú rocker egyetemista pasik, akik ismerkednének?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy megéri újranöveszteni! :D Bár még csak félúton jár a hosszú felé, de kitartóan nő.
2012. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hosszúhajú rokker gimnazistanemjó?
2012. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
egyetemista vagy fősulis jobb lenne picit nekem, azért köszi, hogy írtál:)
2012. febr. 1. 21:03
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

munkanélküli,iskolázatlan rokker gyerek vagyok.Az sem jó?

Mindenkit leiszok a pult alá,a koszos hajammal fejrázás közben le tudok írni egy 8 ast.Na felkeltettem az érdeklődésed?

2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem, nem keltetted fel:)
2012. febr. 1. 21:38
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

Én hosszú hajú rocker srác vagyok. De épp szüneteltetem az egyetemi tanulmányaimat, szóval kiestem a körből. Térjünk vissza rá szeptemberben? :-D


Egyébként általában röhögni és trollkodni járok az oldalra ilyen válaszokat adni:


Hol lehet jó minőségű óvszert venni és mennyibe kerül?

valaki: -eszel tőlem?:) Óvszert árulok. Durex és LifeStyles: 100 FT/db

válaszom: - Aki 100 Ft-ért vesz óvszert azt tudod hogy hívják.... apának!


Ha valaki részegen fogantatik, akkor az lehet valamilyen kihatással az életére?

válaszom: - Mikor megszületik, akkor nem felsír, hanem felcsuklik


Legjobb randi hely, program 1. randira?

válaszom: - Vidd el gyárlátogatásra a szennyvíztisztító üzembe!


Van olyan hely a Földön ahol sokáig van egész nap teljes sötétség? (napokon v hónapokon keresztül)

-Nálunk a pincébe.


Hogy lehet a wc dugulást elhárítani, ha nincs pumpám?

-Van egy ilyen superman-ra hasonlító kopasz csávó, akinél mindig van egy flakon lötyi, ami kioldja a trutymót.


Mi volt eddig a legmeglepőbb szexuális élményetek?

-Tegnap este el akartam menni csajozni, de végül itthon maradtam. Megbaszott az unalom


stb...

2012. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

köszi a kommentedet:) vicces ember lehetsz.

Bevallom én azért írtam, hogy egyetemista legyen, mert akkor sok hasonló közös témánk lett volna, ha meg egy helyre jártunk volna, az meg a legjobb helyzet lett volna. Összességében tudom, hogy a személyiség a fontos, annyira nem is kellene ehhez a sulis dologhoz ragaszkodni, na mindegy azért köszönöm, hogy írtatok:)

2012. febr. 2. 17:10
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy helyre jártok, akkor az miért olyan jó, mert egymás szájában lógtok egész nap? Nulla privát élet?

És a rocker miért olyan szuper csávó?

Mert sörrel tusol és töménnyel mos fogat, cigifüst a dezodorja és a tusolóban mindig eltömíti a lefolyót?

Nekem volt "rocker" szobatársam, nem egy nagy élmény.

Aki még 20-24 évesen is aszerint határozza meg magát, keres partnert és nézi a világot, hogy milyen zenét szeret, az agyban még egy gyerek. Álcát hord, divatot majmol, igazi személyisége, egyénisége sekélyes.

2012. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy minden rocker ilyen lenne mint amit te felvázoltál. Azért mert a te szobatársad igénytelen volt, attól még vannak normálisabb emberek is.

Másrészről nem akarnék állandóan rajta lógni, ebbe aztán felesleges belekötni.

Szerintem attól, hogy ilyen férfiak tetszenek, attól még nem vagyok gyerekes, vagy nincs kifejletlen személyiségem. Az pedig végképp hülyeség, hogy divatból tetszenének az ilyen férfiak, nevetséges, nem vagyok biztos, hogy ma pont ez lenne a divat.

Nem tudom, nálad nem fordult még elő, hogy egy bizonyos tulajdonság, vagy valami más jellemző jobban megfogott egy emberben, mint a többiben?

2012. febr. 2. 19:03
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Ketves 18. kommentelő! Rocker vagyok, hosszú hajú! Soha egy szál cigit nem szívtam el, részeg se szoktam gyakran lenni, a tisztálkodást se hanyagolom el, akkor most mi van? Az, hogy te, kis barátom, egy általánosítgató BUNKÓ vagy!!!
2012. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!