Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan sráccal, akinek még van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt mondta, szakít a barátnőjével.:/:)
2012. febr. 2. 19:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%

Ha tetszel neki, és minden ok köztetek, és ha nem csak egy éjszakára kellesz neki akkor el fogja hagyni. Én is voltam így, volt egy csajom és közben összejöttem egy másikkal, aki úgy tudta, hogy akkor szakitottam a régivel, persze végül dobtam a régit, 4 honap párhuzamos kapcsolat után, szemét dolog ,de ha nem tudom nem fáj.

22f

2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Most mindenki leoltott, pedig! Gondolj bele, hogy legalább őszinte, elmondta, hogy van csaja, tehát tudsz róla, így kell döntened, hogy talizol-e vele. 2. megcsinálhatta volna, hogy kamuzik, azaz, azt mondja, singli, és úgy hülyít. 3. mi a garancia, hogy ha singliként jön össze veled, utána nem fog otthagyni vagy megcsalni? Hm???

Tehát: szabadpiac van, éljen a jobbik!

2012. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
RI-BANC vagy :)
2012. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem, biztos hogy nem. Elvből. Milyen egy gerinctelen dolog ez ?!

Ennyi erővel ha később lenne köztetek valami, tuti veled is megcsinálná. Ha "szakítani fog" a barátnőjével, miért nem teszi meg most? Ez a lánnyal szemben sem fair.. :/

2012. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt csinálnám, hogy találkoznék vele, beszélgetnék, megismerném, meg hagynám, hogy megismerjen, hogy tényleg ne csak a semmiért hagyja el a barátnőjét, ne egy meggondolatlan döntés legyen a részéről aztán majd visszamenjen hozzá, ha mégse vagy jó...

DE nem engedném, hogy megcsókoljon, vagy megöleljen, hozzám érjen, csak találkoznék, de ennyi.

2012. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20:06-os és szted ez a normális dolog?:D
2012. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem!
2012. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
már szakítottak
2012. febr. 3. 17:21
 19/28 A kérdező kommentje:
amúgy
2012. febr. 3. 17:22
 20/28 anonim ***** válasza:
Mikor?
2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!