Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a pasim 16, teljes kétségbeeséssel mondhatom hogy abszolút nem foglalkozik velem.

Nos ez még semmi ahhoz képest, hogy mikor szóba hozom nála, azt a bizonyos szót, hogy hiányzol szlogent, ő rávágja, hogy te is nekem, de sosem ír valami bő szavúan, jelenleg nem találkozhatunk, mert szobafogságban van, azt még meg is értem, csak az a legrosszabb, hogy attól függetlenül hogy szobafogság, meg minden járkál minden felé, mert sosem ér rá, ezt abból gondolom...Nos az osztálytársa tesója elég szépen közel került hozzám, egy suliba járunk, azt hiszem kezdem egyre jobban megkedvelni, a srácot, a pasimat szeretem meg minden csak pár hét után, már kezdek elidegenedni tőle, nos az a srác tudom hogy szintén kedvel engem. De ez a titulus, hogy mindig rá gondolok, kicsit durva dolog a pasimmal szemben, bánt is a tudat elég szépen. De nem tudok mit tenni mert a szívem mást súg mint az eszem, Nem tudom melyikre hallgassak. Aki ilyen helyzetben volt, vagy hasonlóban, hogyan lábalt ki belőle?


2012. febr. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy ezt a másik fiút mióta ismered, de lehet, h csak azért gondolsz rá, mert ő' számodra még új és izgalmas. Ha ez tényleg így van akkor egy idő után már nem fogsz annyit rá gondolni.
2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerem egy ideje, a pontos dátumot nem tudom, már találkoztunk sulin kívül, mert suliba elég szégyellős a srác, és nem mer oda jönni, általában a termében ül, de sulin kívül jobban meg mer nyílni, nem tudom mi a szitu, nem úgy gondolok rá mint új ember, másképpen, csak nem tudom hogy mi ez az érzés, hiányzik ha nincs velem, jobban mint a barátom azt hiszem, nem hinném hogy ez még szerelem, de tudom ez több mint barátság, és ő felőle is ugyan ezt a kisugárzást érzem mikor vele beszélek, tudom hülyeség, de a facebook-on jobban tartom a kapcsolatot vele is és a párommal is, élőbe is megtudok én nyílni meg minden, csak nincs rá lehetőségem, az anyukám eléggé fog engem, azt hiszem jobb is. Nos félek ha ez szerelemmé alakul akkor szép kis bajba leszek, pedig azt hiszem nem sok választ el ettől. Főleg hogy tudom a barátomnak teljes mértékben nem én vagyok az első. Az a fiú viszont mindig rám ír, ha nem beszélem le róla már nem egyszer lejött volna hozzám. Sokkal rendesebb, aranyosabb, és helyesebb is, egyszóval sok mindenben jobb a barátomnál, ráadásul a pasim más 2szer szakított velem, kisebb- nagyobb problémák miatt.Ezt az a másik fiú, nem igazán tenné meg.
2012. febr. 5. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik ,h már el is döntötted ,hogy mit szeretnél, legalább is tudod ,h mi lenne a jobb Neked! Viszont azt még véletlenül se csináld ,h nem zárod le az előző kapcsolatod mielőtt belevágsz egy másikba. Velem is ugyan ez volt ,csak abban a kapcs ban én voltam az "új" fiú és majdnem otthagytam amikor kiderült ,h még van barátja és úgy kavar...
2012. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát értem, igazából még magam sem tudom mert az a nagy helyzet a barátomat szeretem, csak szerintem ez nem kapcsolat, és az a másik fiú is sokat jelent nekem, csak egyiket sem akarom elveszteni, az az érzés van bennem, ha az a másik fiú nem ír nekem hiányzik nagyon, a barátomtól meg már kezdek hozzászokni, hogy nem is olyan mint egy rendes normális kapcsolat hanem csak úgy vagyunk szinte, de mégsem akarom elveszteni, mert kötődöm hozzá valamiért, ezt magam sem tudom, hogy miért...
2012. febr. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó,persze bonyolultabb a dolog tuti mint ahogy te ezt ide leírtad pár sorba és az érzéseidet csak te ismered, én csak annyit mondhatok ,hogy mindenki megérdemel egy normális kapcsolatot.Soha nem jó ha az egyik fél egyértelműnek veszi ,h a másik vele van. A helyedben azt csinálnám ,h megmondanám a srácnak ,h ha így marad akkor el fog veszíteni téged, ha nem változik akkor nincs értelme szerintem, remélem azért segítettem kicsit! Minden jót!
2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 16. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!