Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni a pasitok szülei előtt? Vagy velük?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom apja,hogy nagyon csöndes vagyok...Hát nem sokat szoktam beszélni az igaz...de ő ezt furának hiszi..... mit csináljak?


20/L


2012. febr. 8. 09:26
 1/5 Macs1209 ***** válasza:

Bár pasi vagyok, de:


Szülőkkel akármiről el lehet beszélgetni, először kérdezd

meg a párod, hogy mik a szülei témái, miben jók, ileltve

mi az, amihez te is konyítasz.. És akkor lesz egy olyan

közös téma, amin el lehet indulni.

2012. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, amikor ott vagy, akkor beszélgetnek valamiröl, abba kapcsolódj be, ez a legcélszerübb megoldás.
2012. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
légy kreativ.kezdeményez olyan témát amiről te is tudol beszélni.
2012. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátod apja egy f@sz. Ha egy 20 éves kiscsajt akarok felszedni, akkor tudom, hogy még bizonytalan és az én feladatom megnyitni őt. (Nem úgy...)

Az apának ezt ugyanígy látni kellene. A páruk gyerekeivel való ismerkedés sokban hasonlít a randihoz. Az idősebb férfinak illene tudnia vezetni a beszélgetést.

Az exapósommal én sem tudtam jókat beszélgetni. Viszont a mostani barátnőm gyerekeivel jól kijövök.

Kérdezz! Vágjál bele a mondókájába egy újabb kérdéssel! Igaz, hogy ő fog többet beszélni, de örülni fog, hogy érdeklődsz felőle és tud neked okosságokat mondani.

2012. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha csöndes vagy csöndes vagy, mi köze hozzá. Felesleges beszélgetéseket erőltetni mert abból nem fog semmi jó se kisülni...
2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!