Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni magamra egy csaj figyelmét aki teljesen semleges irántam?

Figyelt kérdés
A csajjal csak köszönő viszonyba vagyok eddig max 2szer ha többet beszéltem vele. Nagyon tetszik, de nem tudom hogy miként tudnám felhívni a figyelmét?
2012. febr. 9. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
a legjob csaj? menj oda hozá
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kb így vagyok egy sráccal. Mi is csak 2-szer beszéltünk vagy 3-szor. Meg ráírtam facen többször, de az nem jött ki jól. Csak köszönés van, meg intés. És én hajlamos vagyok arra, hogy úgy csinálok, mintha semleges lennék, pedig nagyon is érdekel a srác. Szóval lehet hogy te is érdekled őt. Csak így csinál, mert nem meri mutatni a dolgokat. Szerintem például ha egyedül van, menj oda hozzá. Én legalábbis mindig ezt várom. Nézd, mosolyogj rá. És még esetleg neten is ráírhatsz. De ha nem vagy netezős, akkor élőben. De lépj, mert ha nem, lehet hogy más majd lép, és nem vár rád...

20/L

2012. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!