Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régóta tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik egy lány, de nem merek kezdeményezni, mert úgy érzem, hogy a "büdös" vagyok a dezodorok szagától, én a természetes bőröm illatát szeretném kiemelni, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
wot? :| ne tisztálkodj, egy idő után nagyon jó illata lessz a bőrödnek XD
2009. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg nem a megfelelő dezodort használod, ha így érzed. Lehet, hogy keresned kéne valami olyat, aminek kevésbé intenzív az illata. Egyébként szerintem a legtöbb lány nem is szereti, ha egy pasi már méterekről bűzlik a dezodortól ill. parfümtől.

2009. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó értem, de hogyan válasszam ki a megfelelő dezodort? Tudsz valamit ajánlani? Nincs lány tesóm, se lány barátaim akik segíthetnének...
2009. jún. 3. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Melyik az az illat ami neked tetszik. Amit nem tartasz nagyon erősnek vagy intenzívnek. Mert mindenkinek más jöhet be, mert senkinek nem egyforma érzékeny az orra.
2009. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valassz semlegesebb dezodort,amiknek tisztasag illatuk van pl feher Nivea, kek Dove.
2009. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak olyan parfümök ill. dezodorok is, amelyek feromonokat tartalmaznak, az még plussz segítség lehet a csajozásnál ;)
2009. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az Axe-ban is van feromon? Mert csak azt ismerem, a reklámja meg eléggé pozitív
2009. jún. 3. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi van az Axe-ban, de úgy reklámozzák, hogy a természetes illatodat emeli ki. Fogalmam sincs, ebből mi igaz, de egy próbát sztem megér.
2009. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hm.. tény h az ember magabiztosságához hozzátartozik az is, h jó illata és van és nem fél attól h az esetleges szaga miatt rossz érzést vált ki egy másik emberből!

használj vmit, ami picit természetesebb illatú, de ugyanakkor finom is és érezni azért h van rajtad valami. szóval ha egy picit izzadnál, elnyomja azt.

2009. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!