Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi segített elűzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi segített elűzni az önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. Nem sajnáltatni szeretném magam, hanem tanácsokat kérni, hogy hogy lehetne megszüntetni az önbizalomhiányt. Van egy csaj, aki bejön nekem és 1ütt járunk egy.....mondjuk úgy, h kötelező szakkörre, de a szakkörön belül is vannak csoportok és nem egy csoportban vagyunk. Félek ráírni is, meg közeledni is, mert én olyan vagyok, hogy jajj, ha nemet mond, akkor az járhat a fejében, hogy ne már, megint egy olyan srác, aki nem jön be. Az elutasítás annyira nem érdekel, az max. érzelmileg szarul esik és kész. De az elutasítás után nem mernék a csaj szemébe nézni, pedig tök normálisnak tűnik. Meg olyan csajoknál, akiket alig ismerek, a közelükben elpirulok, vagy elkezdek sietni, direkt félrenézni, mert zavarban vagyok. Pedig soktól abszolút nem akarok semmit vagy max. barátságot. Szóval valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan szüntethetném meg ezeket a "tüneteket"?
2012. febr. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

elfogadtam önmagam + elkezdtem kondizni

hatásos :D

2012. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem veszíthetsz semmit. Kezdeményezz nála, még ha elutasít is, akkor is legalább megpróbáltad, bátor voltál. Ő meg elszalasztott egy lehetőséget, hogy megismerjen egy új embert, ennyi.
2012. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenképpen olyan szituációt,ahol csakis igen vagy nem lehet a válasza?

Szerintem sokkal egyszerűbb,ha csak simán barátként közeledsz felé.Beszélgettek hobbiról,filmekről stb-ikről...Aztán ha úgy érzed jól megy a beszélgetés több alkalommal is,akkor már elhívhatod valamerre.Esetleg moziba.

2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De az a baj, amit fentebb leírtam, hogy így is úgy is zavarban lennék. Még ha hirtelen azt gondolnám, hogy mégsem tetszik, akkor is. Nem akarok beégni, h össze-vissza beszélek.

Egyébként a csajoktól kérdezném, hogy egy elutasítás után, ha látják a srácot(itt fontos, h nem egy barátról van szó, aki hirtelen vonzalmat érzett irántatok, hanem új srácról), akkor mit éreznek vagy hogyan viselkednek? Nem jár az a fejükben, h húúú, elhívott randira én meg visszautasítottam? Meg hasonlók?

2012. febr. 12. 16:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy hogyan fogadtad el magad? Ebben mi segített? Egyszer csak felkeltél és azt mondtad, h már én pedig király srác vagyok és megérdemelném az összes csajt, akit randira hívok?
2012. febr. 12. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:

elfogadtam a külsőmet, tehát elhittem magamról hogy k*rva jól nézek ki, szal ha akarnék akkor odamernék menni a csajokhoz, persze nem olyanokhoz akik fullosak mert ahhoz még nincs akkora önbizalmam Xd:D de érdekes hogy élőbe nem izgulok annyira ha beszélnem kell egy lánnyal mintha neten tenném, franc tudja mért van ez...

na szal ő is csak ember, úgy kell vele beszélni mintha haverod lenne, ne gondolj arra, hogy mit fog szólni ahhoz amit mondassz csak mondd amit gondolsz és kész, hajrá :D

2012. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fiúkkal voltam így de igazából ők szó szerint bántottak mert mindenhol új voltam.... először elkezdem olyan fiúkkal beszélni vagy csak hülyéskedni akiket kirekesztettek vagy ocsmánynak tartották a többiek és nekem sem jött be.... azt javaslom próbálj beszélgetni ilyen lányokkal... aztán meg középsuliba mentem ott meg úgy voltam vele senki sm ismer most már senkinek sem hagyom hogy eltiporjanak.. és most meg bárkit meg merek szólítani még a kiszemeltemmel is sokat hülyéskedek meg ilyenek zavar nélkül! amúgy még segít ha olyan ruhákba jársz ami neked tetszik kihúzod magad fejedet fel és csak érezd jól magad a bőrödben! akkor a lányok felfognak rád figyelni... merd felvállalni azt amit szeretsz tudom nehéz de próbáld meg ez van és kész te ez vagy és kész! és ha a lány elutasít akkor meg nyugodtan nézz a szemébe te megpróbáltad legyél büszke magadra!!! akkor meg nem is illet hozzád... ha viszont nem utasít el akkor meg mond magadba ő is csak ember... és csak mosolyogj! figyelgesd azt a lányt hidd el hamar észreveszik! :D amúgy ha gondolod írj levelet hátha tudok segíteni!
2012. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!