Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék interneten megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék interneten megismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyok arra hogy egy lánnyal járjak és megölelhessem egyebek...Úgy érzem nagyon tudok szeretni szerelemből! Csak kicsit félénk vagyok személyesen odamenni egy lányhoz azt se tudnám hogy mit mondjak. És interneten keresztül sokkal egyszerűbb lenne ismerkedni majd ott egyeztetni egy randit :D.15 éves fiú vagyok minimum 13 éves lányok a cél. Ajánlanátok egy ilyen témájú oldalt? köszi!
2012. febr. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ba*meg FACEBOOK-ról még nem hallottál?
2012. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Facebookon haverom ismeröseit nézegettem, ott volt egy 18 éves csaj, felvettem ismerösnek, irkáltunk. Aztán kitalálta hogy randizzunk :D

Amúgy szerintem amit te keresel az a társkeresö. Ilyeneken általában 18 év az alsó regisztrációs határ.

Próbáld esetleg MyVIP Randin :D

Ha mégis találsz ilyen oldalt ami a leírásaidnak megfelel, kérlek írd meg itt vagy privát üzenetbe, köszi.

2012. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pancser vagy!miért a neten akarsz csajozni?a világ odakint van!
2012. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.sexchat.hu
2012. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm rohadtul nem érdekel a véleményed rólam a kérdésre kéne válaszolni és írtam hogy ott megbeszélni egy randit... nem ott házasodni össze
2012. febr. 12. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én itt az oldalon hoztam össze egy talit, előtte sokat levelezgettünk.


Szerintem lehet neten is ismerkedni, a lényeg, hogy minél előbb hozz össze egy élő talit!


Aztán már onnan lehet építekzni, mert a testi kontaktus az nagyon fontos és a net ezt nem tudja átadni.

2012. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!