Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire számít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít az ha valakinek szigorú tekintete van?

Figyelt kérdés
Alapjáraton is eléggé szigorú karaktert hordoz az arcom, kicsit olyan "rossz fiús", holott a belsőmet nem igazán tükrözi a külső megjelenésem. Többször hallottam már, hogy első találkozáskor (mikor még nem szólaltam meg) egyenesen szinte féltek, vagy legalábbis tartottak tőlem. Olyat is mondtak már, hogy sokszor érzelem mentes az arcom, nehéz rájönni arra, hogy mire is gondolok. Ez valóban sokat számít?
2012. febr. 12. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hiába ha mellé mondjuk magas fejhang társul.

találkoztam már ilyennel,el is röhögtem magam.

2012. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít.

Persze lehet, hogy sokakat elijeszt a tekinteted, de szerintem az a lényeg, ami a tekinteted mögött van.

2012. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.! Nem, nem olyan a hangom, mintha nem szálltak volna le a golyóim! Ezt arra értettem, hogy nem vagyok se lekezelő, se bunkó, se arrogáns, se nárcisztikus. Teljesen normális vagyok, a belsőmre még nem kaptam efféle kritikát.
2012. febr. 12. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
velem is pont ugyan ez van :/
2012. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számítana. Nem lenne jó reggel úgy ébredni, hogy egy szigorú "őrmester" ölelget :)
2012. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szigorú a tekinteted, akkor próbálj meg talán picit többet mosolyogni:)

Nekem is van egy srác, akit látásból ismerek csak..nem tudom eldönteni hogy alapjáraton tényleg -ahogy te is írtad- csak szigorú az arckifejezése, vagy azért vág ilyen arcot, mert azt hiszi , hogy bejön nekem én meg neki nem és hogy ne nézzem, vagy érted..

szóval nem biztos, hogy mernék kezdeményezni nálad,(pláne hogy amúgy is elég félénk csaje vagyok)

de ha hozzám közeledne egy ilyesmi típusú srác, egyáltalán nem zavarna. 20l

2012. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent.

pl régi barátom egy szerénynek tűnő,mosolygós srác volt,mégis ha valakivel gondja volt,már ütötte is le,vagy fenyített.

először furcsa is volt,hogy ilyen megnyerő,vidám külseje van és mégis mindenki tart tőle.

2012. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy picit több mosoly segíthet. Amúgy, engem nem zavarna, ha megismerlek, úgyis tudnám, milyen vagy valójában. Még szexi is picit a határozottság.
2012. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem vagyok mosolygós típus, leginkább csak akkor mosolygok ha elégedett vagyok, az meg megint mást sugall.
2012. febr. 13. 01:11
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem számítana. Nem lenne jó reggel úgy ébredni, hogy egy szigorú "őrmester" ölelget :)" na ezen mosolyogtam :)

amugy velem is pont ugyan ez van. Állítólag killer fejem van, és mindig mondják hogy ne úgy mondjam amit mondok mint ha mindenkivel végezni akarnék xD

2012. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!