Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első csók? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg örökre emlékezik-e rá az ember, illetve első csók sztorikra, meg, hogy ki kezdeményezett hol volt stb.
2012. febr. 13. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kivéve ha nagyon részegen történik a dolog :)
2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nyár elején, egy kis tó melletti kőlépcsőn (régen vmi stég lehetett ott de lebontották, csak a talapzat maradt meg. Nem is tudom melyikőnk kezdeményezett, olyan közös volt, és nagyon tetszett, szerintem örökké emlékezni fogok rá :)

Azóta is együtt vagyunk a lánnyal (8 hónapja).


(De pl aki valami 5perces ismerettség után kapta az első csókját félrészegen egy "buliban" az szerintem nem fog sokáig emlékezni rá, bár nem tudom biztosan..)


16/F

2012. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Ez ari :)
2012. febr. 13. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, a lényeg hogy szeretsd a másikat.. Romantikus környezet csak plussz előny :) A másik meg, hogy nem kell elkapkodni.. várd meg amíg biztosan tudod h a másik is szeretné (elutasítás kiábrándító lehet).


Elötte sok szemkontaktos "játék" meg ha már köszönéskor van legalább szájrapuszi onnantól nyert ügy :))

(#2. voltam)

2012. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Én is elmesélem. Egy sörözőben beszélgettünk a baráti társaságommal. Oda jött hozzánk 4 lány és csatlakozott a beszélgetéshez. Az idő felhős volt, 25 fok körüli lehetett a hőmérséklet. A söröző teraszán ültünk. Az kapu kb. félig volt kinyitva és mellette egy sötétzöld suzuki állt. A soproni épp akciós volt, úgyhogy azt ittam. Az üveg kb 2/3 részét már kiittam. Nos oadjöttek a lányok, beszélgetni kezdtünk. Először bemutatkoztunk, majd az iskolákról, később a pasikről/barátnőkről volt szó. Kikértem a következő sörömet, mellé egy whiskey-t. Épp akkor jött ki Pista bácsi nagy káromkodások közepette és rókázott a kapu tövébe. Nevettünk. Közben a suzuki gazdája beült a személygépjárműbe és elhajtott. A napot egy felhő takarta el. Az egyik barátommal, aki már finoman sem volt józan, igaz én sem fogadtunk, hogy ki meri lekapni az asztal szélén ülő szőke csajt. Én voltam. Így történt az első csók.
2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy velem ez egy sörözőben fog megtörténni...
2012. febr. 13. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én emlékszek rá, csak mióta nem szeretem azóta már nem úgy gondolok rá mint akkkor rég
2012. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
14 éves voltam, és már nagyon régóta tetszett egy 18 éves fiú.. de igazából ő hívta fel magára a figyelmemet :). Farsang volt a suliba. lementem az üres terembe a barátnőmmel mert valamit leakartunk rakni. Indultunk volna vissza, mikor hirtelen megfordultam és ott állt mögöttem az a srác..:) a barátnőmnek persze volt annyi esze h lelépett.:D mi bementünk a terembe. dumáltunk rengeteget. és .. végül megtörtént. tuti örökké elékezni fogok rá. nagyon szerettem.(:
2012. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát... én ilyen romantikus sztorit nem tudok mondani. 18 éves voltam, egy buliban túlságosan berúgtam, és az első pasi, aki lekért táncolni, lekapott. Azóta se láttam, azt se tudom ki volt, de igazából emlékezni sem emlékszek se rá, se a csókra, csak tudom, hogy megtörtént. Hát ennyi :D Bizonyára lehetett volna romantikusabb is, de mivel nem emlékszek rá, annyira nem zavar a dolog, a következő csókom már olyannal volt, akit ismertem és kedveltem :D
2012. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó előtti :) aranyos

utolsó hát én nem így szeretném

2012. febr. 14. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!