Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok a társkereséssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a társkereséssel kapcsolatban, hasznos, értelmes információkat? Milyen ingyenes hirdető oldalt érdemes használni a pár keresésre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam több oldalt is és úgy tűnt, hogy a szívküldi.hu a legértelmesebb, ugyan meglehetősen egyszerű az oldal, de komolyabb kapcsolat céljából innen jöttek az értelmesebb megkeresésések. Ezt az oldal tűnt olyannak, hogy itt mások is valóban párt keresnek.
2012. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem egy adott oldalban rejlik a siker, hanem épp mikor talál rád az igazi. :) Párom pl. régen sok oldalon fent volt, hónapokig, sőt évekig semmi eredmény. Én meg egyszer gondoltam egyet, beregeltem egybe és másnap megismertem őt. Ez speciel az iwiw lovehunter alkalmazása volt. De korábban én is voltam fent más oldalakon, nem sok sikerrel. Amúgy szerintem ha görcsösen keresed, annál kevésbé fog sikerülni.

23L

2012. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Párom.hu oldalon találtam meg a PÁROM.:) Kedves, aranyos, figyelmes....


Próbáld meg még a Twoo és a Páratlan társkereső oldalakat, talán valamivel komolyabbak, mint a többi.

2012. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon sok ingyenes társkeresőn voltam fent, de azokon olyan komolytalanok vannak

Egyszer regisztráltam egy fizetősre, havi ezresbe került és ott talált rám a pici lányom apukája.

2012. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a love.hu-n találtam meg a férjem, 2009 óta vagyunk házasok!
2012. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel kell regisztrálni az összes ingyenesre, és valamelyiknek csak besikerül...
2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!