Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában: mi van, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában: mi van, ha nem akarnak személyesen találkozni, csak dumálni msn-en?

Figyelt kérdés

Szóval többször előfordult, hogy msn-en beszélgettem lányokkal. Egy idő után (ez változó, volt hogy kevesebb mint 1 hét, volt hogy 2 hónap után) felhoztam a személyes találkozó lehetőségét illetve hogy kíváncsi lennék rá élőben is, sétáljunk egyet vagy igyunk meg valamit.

Sosem jött még össze eddig, pedig már 10+ lánnyal volt így.

Ilyenkor ez gondolom azt jelenti, hogy nem kíváncsiak az emberre.

Nade mikor mondtam, hogy jó akkor töröljük egymást msn-ről, akkor meg azt mondták többek is, hogy msn-en nagyon jó velem beszélgetni és ne töröljem őket. Találkozni viszont nem akartak. Kérdeztem hogy miért, de csak kikerülős válasz jött. Ennyire szükségük van a lányoknak egy igaz barátra? Akivel csak beszélgethetnek? És ennyire rettegnek attól, hogy ha esélyt adnak engem, akkor én valószínű el fogom rontani és őket meg ki fogom használni? Vagy mi?

Azt még elmagyaráztam nekik, hogy én úgy látom, hogy van aki nekünk tetszik, van akinek mi tetszünk (off: csak olyan nincs akinek én tetszenék :D), és ez optimális esetben kölcsönösen jelen van. Ha pedig nem, akkor azt tudomásul kell venni és nem nyaggatni a másikat tovább. Naszóval szerintem vagy kíáncsi az ember egy másik emberre (és akkor személyesen is kíváncsi rá), vagy pedig nem. És ez utóbbi esetben akkor már MSN-EN SE LEGYEM RÁM KÍVÁNCSI! Szóval az illetőket töröltem, mert ennek értelmét nem látom.. megragadni a netnél. :(

21/F és sose volt kapcsolatom.


2009. jún. 3. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ne msn-en próbálkozz..., gondolom chatről ismered őket. félnek találkozni veled, chaten is azért ismerkednek, mert nincs elég önbizalmuk. "Normális" nő nem ismerkedik olyan célból chaten. Persze az is lehet, hogy csak msn-es barátot akartak!

21 évesen szerintem megpróbálhatnál már a valóságban élni...

2009. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van: vagy nem jössz be neki, vagy nem ő van a képen amit küldött magáról. Manapság egyre többen vannak azok az emberek, akik másról töltenek fel képet, és más szépségével dicsekednek!
2009. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz internetes társkeresőn, mert ott mindenki találkozási céllal regisztrál. Én sokszor voltam ilyenen, és rengeteg pasival is találkoztam, és így szemeltem ki azt akivel folytatni akartam.

Valószínűleg ezek a lányok még nem találkoztak ismeretlenül pasikkal. Később majd megbánják hogy nem találkoztak veled :)


30/N

2009. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Az msn nem alkalmas bensőséges beszélgetésekre... Próbálj először helybéli lányokkal ismerkedni, ha nemet mondanak, tapasztalatot akkor is szerzel... Ha msn-en próbálkozol mégis, akkor 1 tanácsom van: Ne akarj a lelki társa lenni!!! Ha az leszel, csak barátként fog rád tekinteni.

-ReapeR-23/F

2009. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Áhh, társkeresőkön is csapnivalóak a tapasztalataim. Amúgy aki tipikusan ezt mondta, hogy nem akar találkozni, de viszont beszélni igen, az is az én városomban lakik. :O

Ki érti ezt...

Na mind1, megfogadom amit mondtál, próbálok nem a lelki társa lenni. Bár azt nem tudom, hogy kell. :D

2009. jún. 3. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Akár én is lehetnék 1 csaj azok közül akikkel msneztél...Velem is volt olyan,hogy msnen megismerkedtem 1 fiúval és tök jókat dumáltunk egymással.Aztán mikor találkozni akart egyszerüen nem akartam elmenni,és persze ő sem értette(mint ahogy te sem)hogy miért.Én azért nem mertem találkozni személyesen(pedig tudtam hogy szépnek tart),mert msnen könnyen ment a csevegés,dumálgatás,viszont élőben 1 szót nem tudnék kinyögni,folyton elpirulnék stb.Tehát azt hiszem féltem attól,hogy kiderül hogy nem is vagyok olyan laza meg jófej,mint amilyennek msnen tűntem.

Jól mondják a többiek,nem jó az msnes ismerkedés.Én,ha 1 fiút pl buliban ismerek meg vagy valahol máshol személyesen,akkor ugyebár azonnal "fény derül rám" és később már nem kell aggódnom,hogy mit szól majd hozzám élőben,hiszen alapból úgy ismerkedtünk meg hogy nem msnen beszéltünk...

Lehet,hogy nehéz ezt megérteni,engem sem értenek meg a fiúk,akikkel msnen beszélek,de én személy szerint megértem a többi ilyen lányt...

Elég gáz,de én így vagyok ezzel...

2009. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, lehet, hogy csak a téma előhozásával van gond... Vagy a módszerrel, vagy az idővel...

Én 1 hét után egyetlen egy embernek bólintottam rá a személyes találkozóra, jól meg is bántam. Ennek már sok éve. Azóta tanulván saját hibámból senkivel nem találkozok bizonyos idő előtt, meg mondjuk beszélgetések száma alatt...

Pl ha vkivel már beszélgetek fél éve, de csak 3-4 alkalommal beszéltem, az ugyanolyan, mint ha valakit csak 2 hete ismerek...

Ehhez nekem idő kell, és szeretem tudni, hogy kivel fogok találkozni. Szeretem tudni, hogy mire számíthatok.

Nem biztos, hogy a személyeddel van a gond. De én sem szívesen találkoznék olyan emberrel, aki már az első beszélgetés alkalmával felhozza, hogy "majd ha jobban megismerjük egymást, találkozhatunk" - számomra ez riasztó, és akkor inkább már egyáltalán nem szeretnék vele találkozni...

Egy találkozást - nálam legalábbis - nagyon alaposan elő kell készíteni.

Tudod, a sok tapasztalat...

De én csinálom jól, mert fél éve vagyok együtt a Kedvesemmel, akit szintén netről ismerek, és nagyon szeretek. Na, a találkozásunkat hosszas beszélgetések előzték meg.

Tudom, nem a kérdésedre válaszoltam, de sajnos azt nem tudom, hogy jelent -e valamit, vagy egyáltalán van -e olyan, akivel msnen kívül máshogy nem lehet elérni...

22/L

2009. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elérni helyett kommunikálni

bocs :)

2009. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár a problémádra konkrét megoldást nem tudok (szerintem minden ilyen helyzet egyedi, és nem azonos ok miatt utasíthatnak vissza), de általánosságban megpróbálom summázni a tapasztalataimat.


Azaz leírom a másik oldalt: én is ismerkedem interneten, társkeresők segítségével, általában ott 1-2 levélváltás msn-cím csere, majd ott ismerkedés utáni találka a sorrend.


Volt aki előttem írta, hogy ő bizony csak hosszas msn-es csevegés után volt hajlandó találkozni az illetővel. Én meg pont fordítva vagyok vele, szerintem nem érdemes sokáig húzni az msn-el az időt, se más levelezéssel, mert szép és jó, megvan a maga varázsa, de nagyjából olyan mint a Plátói szerelem. Van egy ideál, akit messziről csodálsz, de tulajdonképp fogalmad sincs ki az illető, mert ezekkel a mai technikai csodákkal nincs rálátásod. Nem tudják azt az élményt visszaadni amit egy személyes találkozó esetén él át valaki.


Viszont ugye ez azt jelenti hogy kevés ismertség után be szoktam dobni az oké találkozzunk kérdést, és még soha nem volt kínos csend utána, vagy azt sem kaptam a fejemhez hogy nem, inkább mégse.


Nincs "titok". Magamat adom, a képemet is ismerik hiszen társkeresőn fenn van (megjegyzem semmi különös adottságom nincs véleményem szerint), mindössze intelligensen kommunikálok, nem irkálok sablonokat senkinek, hiszen minden helyzet egyedi. Ezek mellett nyílt vagyok, és ha én nyíltan beszélgetek a partner is hamar átveszi a stílust, ami azért jó mert ezt a kötetlenséget (lehet az én személyiség miatt, nem tudom) de mindig sikerül átmenteni az élő találkozóra is.

De sose menj alá valakinek, legyen véleményed, légy határozott. Én ha felvetem hogy találkozzunk, nem azt kérdezem, esetleg ne adj isten talán ha ráérsz, mit szólnál egy teázáshoz? Hanem megmondom hogy péntek 16:00 xy teázó, csatlakozik-e hozzám! Röviden: Légy férfi ;-)


Lehet hogy valamit kihagytam, akkor elnézést. Amúgy további tanácsért ha szükséged van rá, nyugodtan keress, privátban megtalálsz:


21/F

2009. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

hasonló cipőben járok én is az internetes ismerkedéssel, viszont érdekes, mert egy jó barátom pl eddig beszélgetett úgy komolyabban kb 4 csajjal netről, és ebből kb 3mal találkozott(a legutóbbival most tervezik a második randit és már megvolt az első csók is köztük)

Szóval nem reménytelen, de ki kell fogni.

Hozzáteszem, netről eddig egyetlen egy csajjal találkoztam, de abból se lett semmi, mert élőben nem jött be a csaj..


Sok sikert

szintén 21, ffi

2009. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!