Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitseeteeek. Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-man2 kérdése:

Segitseeteeek. Még mindig szerelmes wok belé, Mittegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Novemberben (miután egy táborban egy hétig tök jól elvoltam, dumáltunk és volt egy hülye beszólása, amit hülye oszt. társam ugy forgatott ki h tetszem neki...ezen nagyon röhögtünk) megmondtam h nagyon tetszik nekem és h járna-e vlem. DURVÁn elutasított. 4 nappal utánna suliban mikor megláttam ngyon került 1 hónapig...mostmár norm. baráti viszonyban vagyunk és mindenki úgy tudja h nekem nem tetszik....VALÓJÀBAN NAGYONIS TETSZIK AZ ,,ESET" UTÀN IS!! MIT TEGYEK H ÈN ISS TETSZEK NEKI???
2012. febr. 14. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne írd azt, hogy "wok", és kapni fogsz komoly válaszokat is.
2012. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

> MIT TEGYEK H ÈN ISS TETSZEK NEKI???

Először is tanulj meg írni.

Senki sem szereti a segghülye embereket.

2012. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ajjistenem. én erre már semmit se írok. ha agyilag nem tudod erre a választ, akk inkább menj vissza legózni.

másrészről meg tanulj meg normálisan írni. oké h internet, de azért a "wok"...na mind1.


ui.: caps lock nélkül is értjük a mondatot.

2012. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Mindegy is. Ha egyszer durván elutasított, annak nyilván jó oka volt. Ezek után nem tudom miért tetszik, de lehet, h el kéne fogadnod, h ennek itt van vége. Próbálkozhatsz tovább, de azzal leginkább csak megaláznád magad.
2012. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszz a teljesen értelmetlen válaszokat...akkorirjatok ha rendes válaszokat is tudtok...am az utolsónak mondanám, utólag mondta h csak azért utasított el durván mert csak megijedt!!
2012. febr. 14. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért vársz rendes választ, ha képtelen vagy magát a KÉRDÉST rendesen leírni és megfogalmazni?
2012. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!