Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van köze egymáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köze egymáshoz a két dolognak?

Figyelt kérdés
Még téli szünet előtt megdicsértem a tanárnőmet, hogy nagyon csinos szoknyában meg harisnyában és én láttam rajta, hogy jól esik neki ez a dicséret és azt is, hogy teljesen zavarban van. Azóta minden olyan órára, amit nekünk tart szoknyában és harisnyában jön be. Szerintetek ez azért van, mert nekem akarna tetszelegni?
2012. febr. 15. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a dícséret előtt is járt szoknyában, akkor nem neked szól, hanem önmagának.
2012. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azelőtt kosztümökben vagy farmernadrágokban járt. A 3 év alatt soha nem láttam még azelőtt szoknyában.
2012. febr. 15. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyi idös a tanárnő ?
2012. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az is lehet hogy csak rájött ez a láz... Nem biztos hogy miattad.!
2012. febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éhes disznó makkal álmodik ^.^


Lehet a pasija is megdícsérte, és suliután vele találkozik..

2012. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Azóta minden olyan órára, amit nekünk tart szoknyában és harisnyában jön be."


És a többi óra előtt/után, amit nem nektek tart, átöltözik? LOL

2012. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!