Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi és lerágott köröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi és lerágott köröm?

Figyelt kérdés
Első randim lesz holnap, 13 vagyok, a pasi 15! Rágom a körmöm! Mit fog gondolni??

2012. febr. 17. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesek mind rágják... amúgy gusztustalan
2012. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Pasi 15? Az még majdnem a kisfiú kategória:D
2012. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Elég undorító a lerágott köröm, de szerintem egy 15 éves kisfiú örül, hogy valaki elmegy vele randizni, nem fog kifogást emelni a körmeid miatt.

15 éves gyerek, az még nem nevezhető férfinak sem pasinak.

Szerintem jobban izgul randi előtt, mint te.


Amúgy azt fogja gondolni, hogy rágod a körmöd és ez mennyire gyerekes és igénytelen dolog.


Ne rágd. Idővel rendbe fog jönni. Kapható ecsetelő rá a patikában, paprikás, csípős, direkt körömrágás ellen, a gyerekeket ezzel szoktatják le.

A szüleid még nem tettek a rossz szokásod ellen semmit? Ennyire nem törődnek veled?


Ismerek olyan diplomás 30 év körüli férfit, aki rágja a körmeit. Elég gusztustalanul festenek a kezei.

2012. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

3. vagyok

még annyit, hogy egy 15 éves fiúcska jobban izgul, mint te


3-szor megfürdik, nehogy büdös legyen, kétszer fogat mos, hasmenése van az izgalomtól


és utána hidd el, a haverjainak úgy fogja előadni a randit, hogy mekkora király volt, és hogy elvarázsolt, lesz nagy szöveg...


gyerekek vagytok, ne feledd, a szüleitek tartanak el, pénzelik a kis randit, önálló gondolatotok sem nagyon van, csak amit a média, meg a haverok belétek neveltek


ez teljesen normális, csak éppen nincs min izgulni

2012. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De amúgy már vettek de nem használt mindegy, mindenki azt gondol amit akar, ezekből a válaszokból sem tudtam meg semmit!
2012. febr. 17. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudtál meg semmit ezekből a válaszokból?! Örülnél, hogy válaszol neked valaki. Mégis honnan tudjuk MI, hogy Ő mit fog gondolni? Leírták már, hogy ez gusztustalan és igénytelen, de holnapig már nem tudsz neki mit csinálni, de 15 évesen nem a körmeid alapján fog megítélni :)
2012. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát már úgyis mindegy...és nem tudhatjuk, lehet nem is érdekli vagy észre se veszi. sok ember rágja a körmét mégis van párkapcsolatuk :)


30N

2012. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mindig valamiről beszélni, és a kezedet foglald le, ha rádjön az inger, hogy rágd a körmöd. pl.: csavargasd a hajad, ezzel felkelted az érdeklődését, és látja rajtad, hogy érdeklődsz iránta. Ha meg megtudja, hogy rágod a körmöd nem nagyon fogja érdekelni, de ez függ a személyiségétől is. Mindenesetre próbálj ne a körmeiddel foglalkozni. :)


17/L

2012. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, ragassz műkörmöt. Abból is van szép, igényes, ne a saskaromra gondolj! Amúgy nem hinném, hogy érdekelni fogja a körmeid állapota.
2012. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezek a fiatalok, én 13 évesen még azt se tudtam, mi az a randi...
2012. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!