Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg olyanok vagytok hogy nem mentek bele alkalmi találkozókba pusztán szimpátia alapján, viszont titokban mégis bevállalnátok?

Figyelt kérdés
úgyértem nem akarjátok magatoknak bevallani hogy igenis érdekel benneteket az effajta laza kapcsolat és így inkább nemet mondtok ahelyett hogy belemennétek?
2012. febr. 18. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ez sajnos igy van, de szerintem sok lány ezt még magának sem akarja bevallani. én pl ha bejönne nekem a fiú simán belemennék egy alkalmi kapcsolatba
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok ezzel!

Amit az előző irt! :)

2012. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem vagyok se szégyenlős se szívbajos. Ha tetszett valaki és felkínálta magát fontolóra vettem, hogy megérné-e? :D Ha igen, akkor meg hajrá. :D


Persze sokak nem így látják, vagy félnek ilyesmit bevállalni, mert a srácok a homlokára pecsételik a r.ibanc jelzőt, de ha ésszel csinálod....

2012. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!