Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon írjak rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon írjak rá, vagy inkább leszólítsak egy idegen lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Óvónő ott ahol lakom és párszor láttam a buszon. Gondoltam megvárnám munka után csak félek hogy akkor mániákusnak tart majd. A FB-on viszont divatos ismerkedni lehet neki is az lenne természetesebb.
2012. febr. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, szólítsd le, mutatkozz be, hívd meg egy kávéra vagy akármire, valami közeli helyre.

Utálom az fb-t.

2012. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a divat, de lehet a csaj így gondolkozik. Képzeld el hogy megjelenek az ovi bejáratában, arra fog lehet gondolni hogy valami sorozatgyilkos vagyok hogy itt várok rá. Hiszen tudom mikor végez, valószínűleg kifigyeltem mikor végez stb.
2012. febr. 18. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

sorozat gyilkosnak képzeled magadat? Hülye vagy haver!

Kell a csaj? Akarod?

Akkor meny oda hozzá és mutatkozz be érdeklődj felölle és hagyd beszélni! Ne legyél nagyon tolakodó,de ne is tul nyuszi! És ne görcsölj!! Csak akard!!!!!

2012. febr. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jól mondod
2012. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lee12 ***** válasza:

párszor láttam a buszon

akkor ne ovinál várd meg hanem a buszon ha látod odamész

2012. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!