Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkó paraszt vagyok, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó paraszt vagyok, még sincs csajom?

Figyelt kérdés

Tudom,hülyén hangzik, de így van.

Én egyszerűen ilyen vagyok(tehát ez nem megjátszás). Nem tehetek róla...és eddig minden lány,aki tetszett,azzal jött,h ez a bunkó stílus nekik nagyon nem jön be. Most akkor hazudnak,vagy mi van? Mindig az van,h bejövök nekik ,meg minden,de ezt a stílust ne mtudják elfogadni,egyszerűen nem értem, én csak önmagam adom... Tényleg próbáljak változtatni,vagy továbbra is adjam önmagam? Mindenki mindig azzal jön,h az ilyen lezser bunkókért vannak oda a nők, aztán akik nekem tetszenek,pont emiatt nem jönnek velem össze:/



2012. febr. 20. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányoknak, nőknek nem a fajtád jön be, épp ellenkezőleg. Keresgélj a flegmah p*csák között, ott majd emberedre találsz.


19L

2012. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

De amúgy iagz,amit írsz,mert az olyanoknak bejövök,mint a flegma pcsák ,de azok engem nem érdekelnek.

Valahogy öszötnösen a normális lányokhoz vonzódom,akiknek meg pont h ez nem jön be.


De én önmagam akarom adni....Vagy akkor most változtassak?

2012. febr. 20. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont!
2012. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányok között nincs esélyed.

Maradnak a tucatlányok, és Tvájlájton szocializálódott kislányok.

2012. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha változtatsz magadon, akkor már nem te leszel, hanem egy megjátszott alak.


Egyébéként mit értesz a "lezser bunkó" kifejezésen? Mondanál példákat a viselkedésedre, csak hogy értsem?

2012. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:

Nem is azzal van a bajod hogy felszedd oket hanem azzal hogy megtartsd!

^Szinhaz az egesz vilag s benne szinesz minden ember! Ez az en tanacsom

2012. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A normális csajoknál nincs esélyed, a többihez még nem vagy elég bunkó
2012. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És te elhiszed, hogy nem kellesz nekik? Csapd pofán őket, mindjárt beléd szeretnek.
2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont szerintemis.de lehet ha talállnál valami norma csajt,megváltoznál nemkicsit,szerintem+én dijazom,hogy nem tagadod le:)) L/15
2012. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak maradj ilyen, én azt tapasztaltam, hogy a te stílusod jön be a nőknek. Kitartás! Előbb utóbb lesz csajod, hidd el, a lezser bunkó a jó stílus, ami kell a nőknek! Akármennyire is tagadják.
2012. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!