Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmegyünk csajozni :D szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyünk csajozni :D szerintetek van értelme / lehet belölle valami (több info lent)?

Figyelt kérdés

2 haverom Facebookon megismerkedett 2 lánnyal, találkoznak majd velünk. Azt mondták hogy nyugodtan vigyenek bárkit, buli lesz :D (nem ilyen alkoholizmus, hanem csak zene, meg ilyenek, és nem is lesznek sokan). Haverom engem, megy egy másik srácot megkérdezett hogy elmegyünk-e, nem akarnak ketten. A másik srác nem biztos hogy akar menni. Akkor szerintem kicsit hülyén jön ki, hogy 2 haveromnak ott vannak a csajok, én meg ott csak úgy vagyok xD. De azt mondta egyik lány, szivesen intéz nekem valaki :$

Szerintetek elmenjek? Mert kicsit messze van, meg nem is tudom mi lehet belölle, táncolni se tudok (mármint mai diszkó-követelményekhez képest se).

Ti elmennétek? :D

A trollok és kevésbé értelmes válaszolók kíméljenek !!!


2012. febr. 21. 00:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy 15/F vagyok, és ott senkit se ismerek
2012. febr. 21. 00:09
 2/22 Sanyi1234567 ***** válasza:
100%
lehet h elrabolnak és kiszedik a szerveiteket volt már ilyen.
2012. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem történik meg :D
2012. febr. 21. 00:11
 4/22 anonim ***** válasza:
Sztem csak akk ha előtte láttad akit szerveznek neked meg beszéltél is vele esetleg.
2012. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 étoile et lune ***** válasza:

Én is hallottam már ilyet, hogy facebook-on összeszedett lányok eladták szervdonornak a randipartnereiket. A kapott pénzből aztán nagyobb ajkakat csináltatnak, hogy még több fiúcskát bevonzzanak.

Szerintem amúgy ha intéz neked valakit a csaj, előbb fixáljátok le, tényleg megy-e még egy lány a kedvedért, nehogy ott ülj aztán, mint egy gyertyatartó. Mondjuk ez a triplarandi nekem túl félelmetes. Biztos szervkereskedés van a dologban.

2012. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sanyi1234567 ***** válasza:
akikkel megtörtént azok is ezt mondták :)
2012. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

xD majd biztos 14 éves csajok azért hívnak minket hogy eladjánk a vesénket :D

Sírok ... a röhögéstöl xD

amúgy vagy 20-an lesznek, de én onnan tényleg senkit nem ismerek, esetleg haveromék barátnöivel tudnék beszélni.

Ha eladják a vesémet, akkor majd szólok xD de nem fogják

2012. febr. 21. 00:22
 8/22 Sanyi1234567 ***** válasza:
hát úgy legyen :)
2012. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sanyi1234567 ***** válasza:
én csak azért mondtam mert itt a mi városunkban is volt olyan hogy 2 gyerek ment haza buliból egyet szarrá vertek másikat meg elvitték...
2012. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 étoile et lune ***** válasza:
Jó, de erre csak 57% az esély.
2012. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!