Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidmester13 kérdése:

Hogyan hívjak el egy lányt randira? (1. randi)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 8 éve ismerjük egymást kiskorunk óta és mostanában az utóbbi pár hónapban találkozgatunk de sajnos csak a buszon vagy a buszmegállóba megyünk együtt és nincs sok idő egymásra :( sok jelét adta hogy ő is akar tőlem valamit de valahogy nem halad a dolog mert csak hetente 1x tudunk találkozni ... búcsúnál általában megpusziljuk egymást és ezt mind2-en élvezzük (nagyon) :D és én még életemben nem randiztam és még senkit nem is hívtam el soha azaz 100%-ban teljesen tapasztalatlan vagyok és nem is tudom hogy kérdezzem meg? valaki tud segíteni? normális válaszokat pls ! :D
2012. febr. 21. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyenesen mond meg neki hogy szeretnél vele randizni,mi baj lehet, ha nemet mond akkor építsd tovább a kapcsolatot...

De ha a puszit elviseli akkor miért ne jöhetne a randi ?



45/N

2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de személyesen hívjam el vagy facebook-on ? vagy hogyan .... valaki tud még segíteni?
2012. febr. 21. 17:22
 3/4 anonim válasza:
Élőbe! A lányok szeretik azt, ha a fiúk egyenesen megmondanak mindent. Először..próbáld neki elmondani, hogy nem csak barátilag szereted, és szeretnéd megpróbálni, ezért eljönne-e veled egy randira.
2012. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

facebookon..tejoisten..

Amugy eloszor élőben tallakozol vele,és mikor dumaltok megemlited neki a dolgot..zomg

2012. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!