Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináltok lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok lányok, ha fiúkkal szeretnének ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha reggelente egyedül ébredtetek fel, és már többször azon kaptátok magatokat, hogy éreztétek, mennyire jól tudna esni, ha valaki mellet ébrednétek fel, akihez odabújhatnátok, megcsókolhatnátok, és ő pedig visszacsókolna...

Amikor elhatározzátok, hogy szeretnétek párt találni, akkor hogyan szoktatok hozzáállni? Milyen helyekre jártok? Hogyan kezdeményeztek? Milyen tanácsot adnátok a fiúknak, hol keressenek benneteket?

Az őszinte, intelligens válaszolóknak előre is köszönöm, hogy szántak rám egy keveset az idejükből :)


2012. febr. 22. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne itt próbálj meg nőt keresni magadnak!


Mennyi idős vagy, hogy a feltett kérdésekre nem tudod magadtól a választ? 12?

2012. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még soha nem indultam úgy neki a napnak, hogy "Na, most bepasizok!"

Csak csinálom azt, amit mindig is (meló + hobbijaim). De konkrétan ismerkedési céllal még soha nem mentem sehova.

17 éves korom óta nem voltam 1 hétnél tovább egyedül, pedig nem vagyok egy szépség...

2012. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyéb cholelithiasis-t
2012. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a boltba, meglátsz egy lányt, aki tetszik. És sokan itt rontják el. Élőszőr is meg kell nézned a lehetőségeidet. A lány a te súlycsoportod vagy sem. Amennyiben igen. Szemezz vele, ha szimpatikus vagy neki reagál és menj oda hozzá beszélgetni. A többi rajtad és a beszéd késségeden múlik, ha nincs ilyened, akkor maradnak a fizetős lányok.
2012. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A válaszok alapján arra következtetek, hogy kétértelmű volt a kérdésfeltevésem.

Nem csajozni akarok; fiú vagyok, ezért tisztában vagyok vele, hogy mi fiúk ilyenkor hogyan viselkedünk. :)

Talán némi fogalmam arról is van, hogy mit szoktak ilyenkor csinálni a lányok. De ezt igazából csak egy lány tudja megmondani, mert ő éli át az élményt. Ezért irányul a kérdésem kizárólag lányoknak, lányokról.

2012. febr. 22. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Többet járok el itthonról, nem csak bulizni megyek, hanem pl. biliárdozni stb olyan helyekre ahol többen vannak és azért lehet ismerkedni. Nyitottabb vagyok, meg alapból úgy állok hozzá, hogy na, kéne valaki :) De kb ennyi (18/L)
2012. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitesszük a mellünket :P
2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 29. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!