Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehet egy lány első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehet egy lány első randi olyan benyomást egy fiúra h azt egy darabig ne felejts el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hányj az arcába, tépd ki a haját, és közben sikoltozz elmebeteg hangon, azt biztosan nem fogja elfelejteni! :)
2012. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves vagy h írtál , de én nem ilyen dologra gondoltam !!

ha ennyire unatkozol akkor menj el dolgozni vagy mit tudom én....-.-

ha nem tudsz okosat mondani akkor inkább ne írj semmit ...

2012. febr. 22. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nevessetek sokat és légy cuki.
2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem testi dolgokkal. Számomra akkor, ha úgy érzem van valami közös, amit ő teljesen spontán mond, és én is így érzek azzal kapcsolatban. De volt egy lány, aki amikor személyes dolgokat meséltem, például mit szeretek az estében, az éjszakai városban, meg hasonlók, akkor mondta, hogy ő is ugyanígy érez, ez is jól esett.
2012. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tépd le a pólóját és harapd le a bimbóját..xd
2012. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!