Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan visszahúzódó fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan visszahúzódó fiú, akinek bár tetszik egy lány, nem mer kezdeményezni, inkább elrejti az érzéseit?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg ilyen fiú? Mik ezzel kapcsolatban a tapasztalatok? Nemet és kor is írjatok légyszíves.
2012. febr. 23. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok visszahúzódó, de fosok kezdeményezni mert félek hogy lekoptat xd hát ennyi :D
2012. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

igen én ilyen vagyok volt már párszor hogy tetszett 1 de nem mertem oda menni hozzá mert féltem tőle hogy kiröhög visszautasít gúnytűz belőlem ezért inkább meg tartom magamba ha tetszik 1 lány


17/f

2012. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, 35ff
2012. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:/ Értem és ha a lány elhívna, rákérdezne,hogy hogy álltok egymással, akkor bevallanátok?
2012. febr. 23. 16:18
 5/21 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Ez így nehéz kérdés, hiszen szituációtól függ.

De valószínűleg igen.

2012. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

De ha leírod a kérdésed okát, talán jobban tudok segíteni.

Akár privátba is jöhet ha nem szeretnéd ide.

2012. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én nem merek kezdeményezni, ha ő hívna el talán elmennék
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nekem viszont oka van mivel elég szegény körülmények között élek, és ez miatt sok gátlás kialakult bennem. Pedig lehetett volna lehetőségem már, csak hát miattam nem lett semmi vagyis a sorsom miatt. De hát nem lehet mindenkinek jó az élete nem igaz?....


http://www.youtube.com/watch?v=WmsI9GPOfQo

2012. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

#8-as

A szerelemnek semmi köze a szegénységhez.

A szerelem nem válogat, kortól, nemtől, kinézettől és szerencsére pénztől teljesen független.

Fiatal vagy még (a linkelt zenéről ítélve), úgyhogy ne add fel.

Egy udvarláshoz sem kell pénz.

Elhívhatod sétálni, kirándulni, de ha mindenáron kedveskedni szeretnél, süss egy sütit 3 tojásból, csinálj szíveket belőle (piskóta), öntsd le egy kis szörppel, majd felmelegített tábla csokival, és séta közben add oda neki, hogy te sötötted a szivecsédet.

Meglesz a hatása, biztos lehetsz benne.

De rengeteg jó ötlet van ám amihez nem kell pénz.

2012. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8 as vagyok. 19F vagyok. Sajnos tudom hogy hogy működik a világ, és ez így nem menne hosszútávon biztos nekem. Nekem nem csak kis időre kellene hanem hosszútávra. De azért köszi.
2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!