Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok punk-kal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok punk-kal?

Figyelt kérdés

Helló mindenki!

Elsősorban csajoktól szeretném kérdezni, hogy randiznának/járnának-e egy punkkal. Vagy ez nektek túl "bunkó" stílus?


2009. jún. 6. 12:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
9%

Ha nőzni akarsz elfelejtheted az acélszivet, a hosszú hajat, a taréjt, a punkságot, és a rockerkedést.

Asszem ezzel mindent elmondtam. Ez van sajna

2009. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%

Igazából nekem teljesen mindegy, hogy milyen zenét kedvel, mert nem az a fontos, ennél komolyabb témákról fogok a sráccal beszélgetni nyilvánvalóan. :) Meg lehet kövezni nyugodtan, de szerintem nem kell mindjárt máshogy öltözködni, más frizurát csinálni, csak azért mert ezt vagy azt a zenét szereti valaki. Barátom is pl. a rockot szereti de se hosszú haj, se fekete ruhák, mégis azt szereti és jól is van ez így, hogy nem rondítja el magát a sok halálfejes meg mit tudom én milyen mintás fekete, lehangoló ruhákkal...

Egyébként van egy punk ismerősöm, aki tök jó arc, és még van az a zöld punk haja is. :P Vele randiztam volna szívesen. :)

17/L

2009. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

Hehe, épp tegnap mondtam barátomnak, hogy szívesen megismernék punkokat, találkoznék velük, és leülnék velük beszélgetni, nem hiszem, hogy belül is olyan extrémek, vagy "bunkók" lennének, mint kívülről. És szerintem egy olyan külső is takarhat izgalmas, megismerni való belsőt. :)

Én pedig kíváncsi lennék egy-kettőre.

Még akár randira is mennék, igen. :)

Mert attól, hogy én nem vagyok punk, és nem is szimpatizálok a verjükbeakirakatokatésfirkáljukösszeafalat életstílussal, és néha feszengve megyek el a piáló punkok közt, de ettől még kíváncsi is vagyok rájuk, sőt. :) Szeretném megismerni a gondolatvilágukat. :)

Aztán ki tudja, ha szimpatikus lenne az illető... :)

22/L

2009. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

utolsó vagyok: a 100-as listámon rajta van. :D "megismerni egy punkot" :) De olyan igazit :)

Te talán az vagy? :)

2009. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%

igen :)

nekem se a stílusom, de valahogy vonz a vadság :) és meglepő milyen kedvesek/aranyosak tudnak lenni a punkok/skinheadek a barátnőjükkel,még ha a haverjaikkal nem is ;)

2009. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül bunkónak kell lennie egy punknak? Ha bunkó, akkor azért nem ismerkednék vele, mert bunkó, nem azért mert punk. Ha meg nem bunkó, akkor nem mindegy a külső meg a zenei ízlés?
2009. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2009. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy punkom. Nem volt bunkó, csak éretlen, ezért nem ment. De aranyos volt,kedves. De bunkó semmiképp nem volt. Azóta sok idő eltelt,de szívesen gondolok rá a mai napig. Nekem semmi akadálya nem lenne. :)
2009. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
igen, többet is ismertem és többnyire aranyosak voltak
2009. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
igen.:)
2009. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!