Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kifogásokat keres, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kifogásokat keres, vagy tényleg igazat mond?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk levelezni egy lánnyal pár napja, én írtam rá egy társkeresőn és válaszolt. Azóta is minden üzenetemre válaszol, de azért nem ad MSN címet, mert tönkrement a gépe és az anyja céges laptopjára nem telepíthet semmit. Állítólag 1-2 hét, mire kész az övé? Csak udvariasságból válaszol vagy tényleg igaza lehet? Mert nekem az a tapasztalatom, ha egy csajnak nem jön be, aki írt neki, annak nem is válaszol.
2012. febr. 24. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki udvariasságból válaszolna...
2012. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég egyéniség függő... pl.: nekem is írt egy török és udvariasságból visszaírtam angolul..de meguntam mert igen sok hülyeséget írt.. én azt tapasztalom hogy nő társaim tisztelet a kivételnek akár több éven keresztül is képes hazudni csak azért hogy egy férfit hülyítsen! szerintem 1 2 hét után csak kiderül...
2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Pár napja" Már itt sántít a dolog. Majd megadja, ha akarja. Egyáltalán nem lényeges a nullát tovább gondolni és okozatokat keresni...
2012. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hét múlva kiderül. Légy türelmes, van ilyen, amikor tényleg közbejön valami és nem kifogás, amit a lány mond.
2012. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én türelmes vagyok, de szeretném megismerni kicsit jobban, csak így elég nehéz. :( Egy-egy üzenet között fél nap telik el, úgyhogy nem nagyon lehet így beszélgetni...
2012. febr. 24. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még jó jel is lehet, mert ha pl nem akarja ilyen hamar kiadni magát, az nem egy rossz dolog, ha te komolyan gondolod vele. Csigavér, van esélyed szerintem.
2012. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És addig miről lehetne "beszélgetni"?
2012. febr. 24. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamuszaga van. Pl. miért nem megy fel ebudira?
2012. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!