Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik egy srác, tegnap ráirtam facebookon, de nagyon szukszavu volt, semmit sem kerdezett, csak valaszolt. Mit irjak neki, vagy mit mondjak, hogy egy kicsit kinyiljon?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
idő kell hozzá, hogy "kinyíljon".. de ha találkoznátok, akkor hamarabb oldódna fel, mert azért van különbség virtuális és valós beszélgetés közt ^^
2012. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja inkább találkozz vele, és ha feszültnek látod akkor nyugtasd meg valamivel :)
2012. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy az is meglehet hogy nem tetszel neki és nem akart hosszú beszélgetést... ha olyan csaj ír rám aki nem tetszik azzal én is szűkszavú vagyok facebookon. de élőben egész más élőben nyilván nem lennék ilyen, tehát ahogy előttem is mondták élőbe menj oda hozzá beszélgetni! :))
2012. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok, de mit kérdezzek tőle? Oriasi bátorság kell ahhoz h odamenjek és csak ugy beszélgessek vele :( Miről beszéljünk?
2012. febr. 25. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki face-n,hogy tetszik neked és szeretnéd közelebbről megismerni.
2012. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írjál nekem, én szívesen válaszolok:D
2012. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!