Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akit szeretsz engedd el?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretsz engedd el?! Hogy tudod elengedni akit szeretsz? Hogy tudod azt mondani annak az embernek akit szeretsz, hogy menj?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A szeretet pont arról szól hogy a másik fontosabb mint önmagad. Ha pontosan tudod, hogy ő akkor lenne a boldogabb ha nem veled lenne, és őszintén szereted, akkor elengeded, hisz az ő bolfogságát fontosabbnak tartod a sajátodnál..
2012. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a tökéletes szeretet, ami nem birtokolni, elvenni akar, hanem adni a másiknak. Ha mással boldog lesz, akkor elengedem, hogy boldog lehessen, és örülök, hogy ő örül. Velem ezt megtették már egyszer, és hálával gondolok arra a személyre, aki engem így elengedett, pedig a mindene voltam.
2012. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És miért nem te hagytad ott? Miért őneki kellett elengedni?
2012. febr. 25. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szakítottam vele.. de hosszú történet, és nem nagyon szeretek róla beszélni..
2012. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha szeretsz valakit, engedd el!- mondta egy puhap*cs, a többi marha meg idézgeti...
2012. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

a sok sok bölcsességgel, és idézetekkel ellentétben amiket a nagy költők írtak akik többnyire egyedül voltak és csak a múzsájuk volt aki felé csak ábrándoztak általában ők írtak ilyeneket!


jó tény és való van benne igazság!


DE!!! Akit szeretek, és imádok azért kézzel körömmel ragaszkodok és bármit megteszek, hogy az enyém legyen , akit szeretünk azért minden követ megmozgatunk!! Csak hogy mi is boldogok lehessünk!

2012. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mondhatod annak az embernek aki neked a legfontosabb a világon, aki nélkül fél ember vagy, aki nélkül nem létezel, hogy (pl:) menj és légy boldog mással...
2012. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lila nyuszi ***** válasza:
Elengedni sehogy... Engedni és elfogadni azt, hogy szeressen azt akit akar, szerintem ennyit jelent.
2012. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én szívem is megszakadna, ha ilyet kellene mondanom a Páromnak, mert eszméletlenül ragaszkodom hozzá, fontosabb az életemnél.. DE! Ha tudom, hogy velem nem boldog, mással az lenne, akkor miért tartsam magam mellett? Ha nem boldog velem, akkor én se leszek az..

Persze nem mondanám könnyen, hogy "Menj és légy boldog azzal a másik lánnyal" Nagyon sokáig rágódnék a dolgon, de felesleges lenne magam mellett tartani, ha már nem szeret..

Egy nagyon szerelmes lány (22)

2012. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lila nyuszi ***** válasza:
90%
Nem erőszakolhatjuk rá magunkat másra. Másik meg az, hogy annak aki szerelmes megalázó lehet, hogy csak azért foglalkoznak vele mert ő akarja. Nekem nem egy rongybaba kell akinek nincs saját akarata. Még ezeket kifelejtettem.
2012. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!