Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves lesz idén, de nagyon nagyon szeretem... mit csináljak? 14/l
2012. febr. 25. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
hurkatöltö gépet aranyom
2012. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok az "aranyod".

2. nem akarok vele lefeküdni sem semmi ilyesmit.

3. el akarom felejteni, de nem tudom, hogyan.

2012. febr. 25. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereted,de el akarod felejteni, nincs több kérdésem, inkább nem adok tanácsot mert akkor megbántanálak nagyon!
2012. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen nem tudod hogy mi az a szeretet/szerelem...max biztos tetszik neked de ennyi! :/
2012. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem mondjuk, és igen el akarom felejteni, mivel túl öreg hozzám...
2012. febr. 25. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan miért ne tudná,hogy mi az a szerelem?azt nem csak idősebb korban érezheti az ember....úúristen kik ezek az emberek jézusoommm.....na mindegyis figyelj ide kiscsajszika igen ebben igazad van,hogy túl öreg hozzád,nem tudsz semmit sem tenni erre nincsen recept dr. oetker felirattal,sajnos ezt csak az idő gyógyítja be!De lássuk a jó oldalát is ne csak a rosszat nézd ha vársz pár évet utánna már simán összejöhettek...ki tudja akármi lehet még köztetek csak idő kell ehhez is.puszillak
2012. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!