Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGITSÉG! Alkohol téma!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGITSÉG! Alkohol téma! észreveszi-e?

Figyelt kérdés

Ha 9től este elkezdünk iszogatni és már "ittasak" vagyunk..és éfjélig abbahagyjuk akkor kiszáll belölünk fél3ig(hajnal) mire hazamegyek?? mert anyukám ha megérzi h ittam akkor nagyon mérges lenne. persze rágózom mire hazaérek jobb legyen. MEGÉRZI SZERINTETEK??????? tippeket tudtok adni?? ruhámon az alkohol szagot meg lehet érezni?

16L


2012. febr. 25. 21:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én nem azt gondoltam h berúgok. hanem hogy érezzem h na már nagyon jól érzem magam. :)
2012. febr. 25. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:
De ígérd meg, hogy a következő kérdés nem az lesz, hogy lehetek-e terhes!!!!
2012. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát vele nem lehet megbeszélni. nagyon alkohol ellenes. egyátalán nem iszik egy korty alkoholt sem sehol. ha megtudná hogy én ittam kitörne a botrány. de nélküle meg nem mindig tudom magam olyan teljes mértékben jólérezni magam.
2012. febr. 25. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre mész, ahová nem szeretsz, oda meg ne akarj menni.
2012. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szexelj! akkor nem fogja megérezni az alkohol szagát és könnyebben kijózanodsz. ha mégis megérzi akkor mondd meg neki, hogy lesz@optál egy srácot, így biztosan nem fog szólni az alkoholért.
2012. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
simman megerzi, es remelem h leorditja a fejed, az alkohol nem a te korosztalyodnak valo
2012. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
gyökér vagy. még inni se tudsz rendesen de tényleg.. remélem megérzi, vagy túl sokat iszol és alkohol mérgezést kapsz, és akkor tényleg tudni fog róla, vagy olyan sokat iszol, hogy a hányásodban fogsz fetrengeni, vagy olyan részeg leszel hogy nem bírsz majd hazamenni! :)
2012. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!