Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők az idősebb férfiakkal akarnak leginkább járni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 3. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez személyfüggő. Nekem például még nem volt jóval idősebb barátom (csak 1-2 évvel), mert inkább a hozzám hasonló korú férfiak társaságát kerestem mindig. De nyilván ízlés kérdése lehet, meg vannak nők, akik "anyagi" szempontból keresik a náluk idősebb férfiakat, akik már "megállnak a saját lábukon", nincsenek lakásszerzési és egyéb problémáik. De mondom: szerintem az igazi ok inkább az egyéni ízlés lehet.
2007. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Álatlában azért, mert a lányok hamarabb érnek és komolytalannak látják a korosztályuk beli fiúkat.
2007. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok, mint én is, akik szeretik a tapasztaltabb férfiakat, akikre fel is tud nézni.
2007. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
ez azért van mert a fiuk lassaban lesznek éretek minta a lányok kb 1-2 év.
2007. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
23%
Mert azt hiszik,hogy tapasztaltabak,pedig ez nem igaz!
2007. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Nekem 21 évvel idősebb a férjem és nem a pénzért választottam Őt.Szerintem is a tapasztalat miatt választanak a nők idősebb párt maguknak.

Üdv.Tünde.

2007. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Hát ez nem éltalános a férjem 3 évvel kissebb mint én és állitom hogy egy idosebbnek nem lenne ennyi turelme hozzám a lelkesedésröl nem is beszélve én ugy érzem fiatalodok mellette.
2007. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen típus függő.Bár nekem is eddig csak idősebb barátaim voltak mert úgy éreztem ők többet tudnak nekem mutatni. A mostani barátom is 6évvel idősebb nálam. De viszont vannak olyan érett és idősebb hölgyek is akik pont a fiatal tapasztalatlan fiúkra buknak.Tehát teljesen típusfüggő. Kinek mi jön be
2007. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 évvel fiatalabb a párom. Az elöző házasságomban pedig 4 évvel idősebb volt mint én. Nah így utólag kiderült hogy jobban is jártam a mostani párommal. A fiatalabb pasik szerény véleményem szerint sokkal odaadóbbak. És ahogy az elöttem szóló mondta több türleműk is van. Arról nem beszélve hogy hozzá fiatalodtam felfogásilag.
2007. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mert a fiúk ugye későn érnek és a lányokhoz hasonló szinten lévő fiú idősebbek és ezért.
2007. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!