Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igazat mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott vagy csak lekoptatott és ha igazat mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jártam egy lánnyal teljesen bele estem nemrég pedig lekoptatott azzal hogy szakitanunk kéne mert az anyja nem igen szereti ha pasija van (ezt tudtam és el is hittem mert tény hogy az előző pasija nem volt 100-as) és most a fülébe jutott az anyjának hogy jár valakivel és ezért ugymond teljes zárlatot rendelt el vagyis suliba viszi hozza nem mehet sehova se buli se net és ezért inkkább szakítsunk. Már gondolkoztam azon hogy beszélni kéne az anyjával hogy én azért normális vagyok.
2012. febr. 26. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
téged csúnyán átdobtak a palánkon.
2012. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet lenne beszélni anyukával, illedelmesen bemutatkozni, és elmondani, hogy te igenis rendes srác vagy, adjon egy esélyt. Legrosszabb esetben szakítotok, de ez akkor is megtörténik, ha nem vállalod be ezt a beszélgetést... szóval hajrá :) Majd írd meg, hogy mi volt :)
2012. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!