Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Most fogok találkozni egy csajjak,akit még tavaj ismertem meg.Szimpatikusak vagyunk egymásnak.Már akkor tetszett nekem csak hirtelen lett barátja és nem erőltettem a dolgot.Már nincs barátja.Szeretném elhivni randizni csak félek,hogy így hirtelen nem kéne letámadnom vele.
2012. febr. 28. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem előszőr beszélgess vele egy keveset hogy "közelebb" kerülj kicsit hozzá aztán dobd fel a témát hogy fussatok össze
2012. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélgess vele.. meg esetleg kérdezd meg hogy elkísérheted oda ahová éppen megy.. aztán majd jöhet a randi ;) de ne siesd el!!:DD
2012. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!