Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi fog meg igazán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi fog meg igazán egy lányban? 15/L

Figyelt kérdés
Ugy a külső nem minden.. de mégis mennyit számít? Ha egy csaknak nem tökéetes a külsője hanem picit "husisabb" az sexi vagy nem? milyen legyen egy lány?

2012. febr. 29. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az tudom, hogy milyen ne legyen egy lány; Ne legyen fiú.
2012. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt nehéz megállapítani,amennyi pasi annyi féle elképzelés. Szóval van akinek bejön a picit husisab, van aki kifejezetten a vékony lányokra bukik. Esetleg ha felteszel egy képet akkor érkezne 50 komment amiböl már fel tudnál állítani egy statisztikát :)
2012. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyen jo melle es jo segge. Meg szep arca. A tobbi nem erdekel
2012. febr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kisugárzása sokat számít, meg az összkép, ha "husisabb" az nem zavar, viszont ne legyen kövér. A szép szemek előnyt jelentenek. Ha gondolod küldj képet privátban és leírom hogy mit gondolok rólad.
2012. febr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A belsőségek is fontosak! Legyen jó mája, szíve, veséje, ezeket később még lehet értékesíteni!
2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
legyen értelmes. az látszik a szemen, és az egy esetleg husisabb lányt is ragyogóvá tud tenni
2012. febr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát én a vékonyabb lányokat preferálom, de egy kicsi husi elfér. De ez nagyon alkat függő.

Van akin a kicsi is sok van akin a sok is kevés.


Esetleg egy képet felraktál volna az alakodról (nem buggyos ruhában pózolósat, azon semmi nem látszik), akkor mindenki meg tudná mondani, hogy mi az ami nem jön be. Pontosabb választ kaphatnál.


Az, hogy milyen legyen egy lány... Neviccelj. Nem kell ezt kifejteni...

Meg nem is nagyon lehetne. Most mondanék dolgokat, de azok az ideálról szólnak, téged pedig gondolom nem az érdekel. Mert az ideál a valóságban nagyon ritkán bukkan fel...


Pár apróság amit mondjuk szeretek egy lányon külsőleg, az a hosszú szőke haj, szép élénk kék szemek, a bájos arc, kedvességet sugalló tekintet...

Nem hátrány ha vékony... Nem igazán érdekel, hogy sportol-e... Én sem teszem ez nem szerepel sehol... Csak minél vékonyabb legyen és kész :)

Akik különösen kitűnnek a tömegből nekem azok az alacsony illetve magas lányok. Ezen mondjuk változtatni úgy sem tudsz... Körvonalakban ennyi.



21F

2012. febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen egyértelmű: A hüvely fog meg igazán minket egy lányBAN.
2012. febr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kareszfater:

Basszameg, minek fárasztom magam itt a novellák legyártásával. Idejössz és egy szóval elmondod a frankót. :D Respect, ment a zöld :D



21F

2012. febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még.

Egyébként azt szoktam mondani, hogy ne szúrjon ha ráfekszek, de azért férjen bele a nadrágomba (férfi 32es).

2012. febr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!