Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem tetszik 1 fiú, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novelli kérdése:

Nekem tetszik 1 fiú, és a barátnőim azt mondják hogy ő szerelmes belém és én kezdek hinni benne vagyis a kérdésem az hogy honnan lehet észrevenni hogy tetszek a fiunak?

Figyelt kérdés

12/L vagyok és a fiú is 12 ja és szerintetek ezek jelek?

nyelvtan órán a nyelvtan munkafüzetbe régies írásmódú szavakat kellett írni pl.:ch ts y w és leírta az én nevemet a váradi-t y-nal várady igy meg informatika órán az lb-mel ülök egy padba és mikor kikaptuk a dogát odajött megkérdezni hogy hanyas lett és majdnem olyan volt mintha megakart volna ölelni de csak MINTHA és ezt a barátnőim is mondták hogy összejöttünk-e mert mintha megakart volna ölelni én csak ezt a 2 jelet vattem észre


2012. febr. 29. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
de félek megkérdezni tőle hogy igaz -e
2012. febr. 29. 19:52
 2/8 A kérdező kommentje:
lécy tanácstalan woook
2012. febr. 29. 19:53
 3/8 Szulfát ***** válasza:
Pedig nincs több esélyed mint az hogy megkérdezed tőle.Én pár évvel idősebb vagyok,hidd el tudom.Mert hát nem támadhatod le vele,hogy járjunk,vagy ellenkező esetben hogy nem érdekelsz mert lehet hogy nem igaz.Várj egy kicsit,és ha nem megy oda hozzád hogy beszélne veled akkor lépj te.De egy dolgot ne tegyél:ne nézd levegőnek,mert az hatalmas nagy kicseszés a fiúkkal és elég bántó dolog(csak azért mondom mert manapság ez a lányok körében előszeretettel alkalmazott módszer az ilyen esetekre).
2012. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pityu válasza:

Kedves kérdező

Általában téged néz.

Sokat van a közeledben.

Keresi a Társaságodat.

Ha beszél gyakran elmosolyodik

:D

2012. febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tomark ***** válasza:
figyi én is 12 vok csak fiú és ugyanígy vagyok egy lánnyal,de van egy osztálytársam (lány) és szerelmes egy fiúba. ugyanez a helyzet,csak a fiú nem kedveli a lányt
2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj a szemébe nézni és ha úgy látod zavarba jön,akkor lehet valami...
2012. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek sokat segítettetek de nem jött ösze mert elkezdtem beteg lenni és valahogy elmult ez az érzésem hogy tetszenék neki
2012. márc. 13. 16:37
 8/8 anonim válasza:
Én is 12 vok és így vagyok vele h a barátnőm mondják de szerintem nem tetszek neki
2012. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!