Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki megtetszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki megtetszett, az elején ment minden de soha semmi komoly nem volt csak sétáltunk, filmeztünk stb. és én bele szerettem de nem tudom hogy adjam tudtára? Mert féltem bármit csinálni nehogy azt gondolja csak átakarok rajta gázolni

Figyelt kérdés
Valamit muszáj csinálom ezzel mert bele bolondulok sokszor már olyan gondolatok is átmentek a fejemen hogy mi csinálnék ha el puskáznám? és ez ijeszt meg legjobban nagyon kellene a segítség!!
2012. febr. 29. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

szép lassan fond be a karjaiddal... ennyi


25/F

2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem ki írni 17F vagyok

olyan sokszor volt olyan pl amikor filmeztünk együtt hogy megöleltem de egy csókra sose bírtam elszánni magam féltem attól hogy mit reagálna :S

2012. febr. 29. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ne akkor kapd le, amikor éppen a filmben lévő csattanót próbálja megérteni, hanem amikor ő is bámul rád vissza boci szemekkel. Olyankor szokott nedvesedni a punci.
2012. febr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem várja hogy közeledj felé! bátorság, ha meg sem próbálod eredménye se lesz!!! sok sikert hozzá és szerintem ha lány hagyta hogy megöleld akkor a csókot is hagyni fogja!
2012. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát azért annál több eszem van volt is sokszor olyan pillanat amikor nagyon mélyen egymás szemébe néztünk és tudtam jól mit kellene csinálnom de nem mertem...:S és most meg meg bolondulok ,hogy ilyen szerencsétlen voltam és ezt akarom "helyrehozni" csak nem igazán tudom hogyan is kéne
2012. febr. 29. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,menjetek el valahova(ne filmnézés legyen)..Mondjuk vmi parkba sétálni,fagyizni,ilyesmi.Aztán mikor hazakíséred megcsókolod.Ne légy besz*ri!!!
2012. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves a lány? beszéljetek...
2012. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!