Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek kellenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek kellenne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Humoros, jó kedvű, 1,70 magas, barna haj, barna szem, lazulós, laza, érett, jó anyagi helyzet, szeretem az energia italt kb. 2x250ml/nap(nem tom h előny vagy hátrány)(de ha kell nem iszok), szeretem a laza ruhákat. Kb. ennyi


F


2012. márc. 1. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Még soha nem láttam egy mondatban a laza szót ennyiszer leírva.:D25/l
2012. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Héj, kérdező, sürgősen állj le Marilyn Mansonról, és ne rakd egy tömbbe sp és a fluor gyerek alá.

Mansonnak jó zenéi vannak, és nem homokos.


Amúgy ha ez minden, amit felbírsz mutatni, hogy szereted az energia italt, hát akkor elég kevés vagy... Semmi ambíció... Laza meg elxeg tág fogalom...

(és már csak a Mansonos kijelentésed miatt sem tetszel :D)

2012. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem tom hol írtam Marilyn Mansonról.
2012. márc. 1. 21:50
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem MM nem Marylin Mansont jelent :D

Hanem őt:

http://www.youtube.com/watch?v=M1ENI6Qtc8o


:D :D

2012. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

bocsánat, félregépeltem

tehát nem Marilyn Manson-t jelöli :D

2012. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezek nem mondanak semmit.... volt ilyen pasim, aki tetszett, de rengetegen vannak akik ilyenek és nem jönnek be...
2012. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az energiatitalnak mi köze az egészhez? Olyan mintha azt irtad volna, hogy szoktál piálni és ez egy defekt.Szerintem irtattad volna lazábban ezt a szöveget, úgyhogy nem vagy elég laza.
2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
attól függ! melyik energiaital a kedvenced?
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy laza XD
2012. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ó, akkor elnézést az MM-es félre értésemből származó kifakadásom miatt... (na de a lényeg ugyan az) :D


Kérdező, nincs olyan tulajdonságod, amire büszke vagy? Mi az, amiért szeretnek mások? Miért érzed magad jó embernek? Ha ezeket leírnád, akkor több választ kapnál a kérdésedre, és máshogy állnának hozzád.

2012. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!