Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkalmatlan vagyok párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan vagyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, körülbelül 6 éve nem volt komoly kapcsolatom, csak alkalmi, egyéjszakások csúsztak be néha. Egyedül élek, sokat dolgozom, nem is tudnék bevállalni egy komoly kapcsolatot. Viszont nagyon hiányzik hogy legyen valaki mellettem.

Lett volna egy lány, aki őszintén érez irántam, de én nem tudok rá máshogy nézni csak barátként, már évek óta ismerem. Az elmúlt években ő volt az egyetlen aki egyáltalán próbálkozott.

A rengeteg munka miatt folyamatosan stresszben élek, nyugtatókat is szedek. Az egyetlen amit a pár óra szabadidőmben csinálok az az olvasás, esetleg néha filmeket is nézek. Más egyszerűen nem csigáz fel.

Nem tudok elmenni sétálni, mert minek, ha nincs vele célom. Folyamatosan az jár a fejemben, hogy dolgozni, pénzt keresni, mindennel elégedetlen vagyok.

Tudok változtatni?


2012. márc. 2. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Túl szánalmas vagy, hogy leoltsalak ezért adok értelmes választ.

Szóval, nyugtatókat hagyd abba azonnali jelleggel, többet ártanak mint használnak (komolyan). Tanulj meg pihenni, léteznek erre igen jól fejlett relaxációs gyakorlatok.

Figyelj oda az étrendedre, igen - ehhez nem kondizni, a élelem bevitel nagyon fontos dolog.


A leglényegesebb dolog pedig:

Változtass az életmódon (a fent leírtakon túl is), ha nincs időd semmire, akkor magadra sincs. Ebben az esetben pedig ahogy leírtad, nincs időd másra sem.

Keress valami pszichológust (ne pszichiátert, kíméld magad a gyógyszerektől) aki szimpatikus, viszonylag nem befutott, így több pénz marad a tárcádban.


Változni pedig mindenki tud, aki tényleg akar. Csak rajtad múlik.

2012. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Alkalmatlan vagy:"nem is tudnék bevállalni egy komoly kapcsolatot" /"ő volt az egyetlen aki egyáltalán próbálkozott (te hánynál probálkoztál? vagy azt várod, hogy sorbanálljanak az ajtod elött?)/"Folyamatosan az jár a fejemben, hogy dolgozni, pénzt keresni".

Olyan szépen leirtad, hogy igy bizony alkalmatlan vagy és CSAK TE TUDSZ VÁLTOZTATNI!

2012. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát de mit számít a pénz hogyha nem vagy tőle boldog?

Dolgozhatsz te éjjel nappal, meg lehetnek millióid ha boldogtalan vagy. Inkább élj szerényebb, stresszmentesebb életet de boldogan és nyugodtan.

Milyen munkád van amúgy amit ennyire odaadással csinálsz hogy csak az létezik számodra?

2012. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kareszfater2: írogatunk egymásnak több kérdésben. Néhol eltér a véleményünk. De itt a szó szerinti tutit írta le!


Fogadd meg!

2012. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy alkalmatlan a párkapcsolatra, hanem alkalmatlanná teszed rá saját magadat.


Először magadtól kell megkérdezned, hogy miért?


Miért rendezed be tudatosan úgy az életedet, hogy abba egy lány már ne férjen bele?


Tudsz változtatni, HA akarsz.


Ennyire kell a pénz, hogy ilyen sokat dolgozol? Nem lehetne ebből visszavenni?


Egyrészt az egészséged ezt 10-05 év múlva már biztosan érezni fogja, amit nem kellene megvárni. 30 évesen nyugtatókat szedni azért elég durva dolog.


Másrészt, ha lenne magánéleted is, ha várna valaki otthon, ha lenne kit megölelned, akkor máris nem lennél mindennel elégedetlen.


Viszont az időt az ismerkedésre és a párkapcsolatra csak te magad tudod felszabadítani a saját életedből.


24,L

2012. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ennyire komoly a baj hogy pszichológust javasoltok?

Megmondom őszintén, nem gondolom, azért írtam ide, mert sokan mondták már rám hogy mennyire rossz lehet az életem, de nem sejtettem hogy ez ilyen reakciókat vált ki az emberekből... Meg vagyok lepve.

2012. márc. 2. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát a nyugtatókat is valaki felírta nem?Nyugtatót tudtommal,csak pszichiáter írhat fel...Attól nem féltél?


Kareszfaterral én is mélyen egyetértek(már sokadjára!)


Szerintem ha van annyi félretett pénzed, hogy elélj minimum félévig gond nélkül,akkor mond fel az állásod és keress valami kevésbé stresszeset.


Találj magadnak valami hobbit.Gondold el,hogy mi volt az,ami régen érdekelt.Csináld újra.Sport,extrém sport,kirándulás,utazás,mittomén akármi.

Szerintem is változtass az életmódodon,a helytelen táplálkozás is bizony lehangolja az embert hosszútávon.Nagyonis befolyásolja a lelket,testet,elmét.A sport kiváló lenne stresszlevezetésnek.A lényeg a rendszeresség.A nyugtató nem old meg semmit,csak lehúz és függővé tesz.Ne legyél már csíra.

Legyél férfi.

Próbálj barátkozni,haverkodni,ismerkedni.Hívd fel a régi barátaidat, hátha találkoznának veled.Menj el olyan helyekre,ahol ki tudsz kapcsolódni.Akár színház,mozi,akár szórakozóhely,ír kocsma,tropikárium bármi!


A hölgy ismerősöd pedig próbáld hanyagolni,ha bejössz neki,neked pedig nem kell.Szegényt ne hagyd reménykedni,inkább hanyagold...

2012. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valszeg nem nézel ki vmi jól, és nem vagy elég gazdag se.
2012. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak mert az az elfogadott hogy egy bizonyos kor után már szinte kötelező párkapcsolatban lenni, az még nem jelenti azt hogy mindenkinek ezt az utat kell járnia. Van aki nem olyan, ennyi.
2012. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!