Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás közben mit csinálto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben mit csináltok a nyelvetekkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés. De a napokban volt életem első csókja, és olyan fura volt. Azt gondoltam, h. a srác majd köröz a nyelvével a számban, v. vmi ilyesmi. De ő csak dugdosta át a nyelvét a számba. Nehéz elmagyarázni, de csak azt éreztem, h. bedugta, visszahúzta picit, ilyenek, de persze ezt viszonylag gyorsan. Jó volt, nem azért írom, csak nem tudom, h. igazából hogy kellene. Én próbáltam körözni vhogy a nyelvemmel, de azt hiszem nagyon béna voltam. :)
2012. márc. 5. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem gond. Belejössz.
2012. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andy.andy válasza:
Ne aggódj, én csak a magam tapasztalatáról tudok beszélni, de az első csók szerintem mindenki számára meglepetés, nem teljesen olyan mint amit gondol, hisz sokan máshogyan csókolóznak. Nem hiszem, hogy béna lehettél, csak egyszerűen te érzed ezt. Az első csóknál én is ezt éreztem, de a későbbiek folyamán már belejöttem, ahogy te is bele fogsz jönni. Esetleg beszéld meg a sráccal, hogy próbáljátok ki úgyis, hogy köröztök a nyelvetekkel mindketten, meg úgy is ahogy ő csinálta és meglátjátok, hogyan működik jobban. Remélem segítettem és gratula az első csókhoz, azt hiszem erre mindig emlékezni fogsz.
2012. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dögi ***** válasza:
Ne aggódj, egymásra hangolódtok majd. Gyakorlat teszi a mestert.
2012. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha lesz folytatása úgyis lesz időd gyakorolni, meg kipróbálni ezt azt :)


Nem szeretem össze hasonlítgatni a volt barátnőimet, de ahány volt mindegyik máshogyan csókolt Visszafogottól a vadig minden volt.

2012. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azóta találkoztunk, és volt lehetőségünk gyakorolni, azt hiszem már nekem is jobban megy. :) Ahogy észrevettem, ő is változtatott a technikáján. :)
2012. márc. 6. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Idővel megtaláljátok ahogy mindkettőtöknek jó. :)
2012. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Igen, én is ezt gondolom.
2012. márc. 6. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!