Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjunk? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjunk? Mivel csabitsam el?

Figyelt kérdés

Az egesz ott kezdodott, hogy megtetszett egy pasi facebookon es bejeloltem. Elsore ugy gondoltam eselyem sincs nala, mert a jo kepu, macho tipusnak tunt. De vegul megtudtam egy kozos ismerosunktol, hogy eleg felenk ilyen teren.

Lenyeg az, hogy visszaigazolt es erdeklodott irantam parszor, viszont tobnyire en irogattam neki az utobbi idoben.


Ugy erzem nem veszi a lapot, pedig tudja, hogy nekem o bejon. Es e miatt, egyszeruen nem tudom mit beszelgessek vele, hulyen erzem magam ha irok neki es nem tudom mit kerdezzek tole, pedig megszeretnem ismerni. Foleg, hogy igy netten, nehezebb es jobban szeretnek eloben talalkozni vele, de sajnos ez most lehetetlen, mivel kulonbozo varosokban vagyunk.

Ugy vettem eszre, hogy o is adott jeleket arra, hogy erdekelnem, pl. puszit kuldott, de annak ellenere nem lep semmit.


Mit tegyek ebben a helyzetben, hogy kozelebb keruljek hozza?

21L


2012. márc. 6. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Viilants cicit, húzd le bugyid! Camsex!
2012. márc. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
kérdezd meg tőle,hogy ő is tud így ékezet nélkül írni mint te!!!mert segíthetne neked megtalálni az ékezeteket!!!
2012. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még nem tetted mond el neki konkrétan, hogy bejön neked és majd ő is ír rá valamit, hogy bejössz-e neki. Mást nem nagyon tehetsz, mert akkor csak egy helyben "topogtok". Egy hétvégén sem tudnátok talizni? Pl jövőhét március 15., hosszú hétvége!:)
2012. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a hajóban vagyok, csak nekem az a szerencsém hogy jövő héten születésnapja van, és ebből az okból, kifojolag kihívhatom, neki közeledik valamilyen fontos napja? Én nem akarlak elszomorítani, de ha nagyon nagy a különbség kettőtök közt, akkor nem igazán fog működni, én próbáltam egy pasival, de ugy, hogy 100 km volt köztünk, de nem ment csak 3-4 hétig, ugyhogy ne igazán lovagold bele magad. Mennyi köztetek a távolság? Amennyit még tehetsz hogy tényleg tetszel-e neki, mert leírni sokkal könnyebb mint valakinek a szemébe mondani. Amúgy a telefonszámodat elkérte már? Ne aggódj, én biztatlak, csak azért mondtam el ezt is, hogy készülj fel a legrosszabra is akár. Remélem segítettem, és sok sikert!:)
2012. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!