Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elmondja nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elmondja nekem a gondjait, azt miért teszi?

Figyelt kérdés

megbízik bennem? tetszem neki? vagy csak nem talált jobb lelki szemetesládát?


Alig ismerjük egymást,és mégis.

17 évesek vagyunk...és osztálytársak...


2012. márc. 6. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebből nem tudhatod, hogy tetszel e neki. -.- megbízik benned, szeretné h meghallgasd/ meghallgassa valaki, törődjön vele valaki..
2012. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert el szeretné mondani. Ebben most mi a randizás, és mi a szerelem, szex, és mi a nem egyértelmű benne?
2012. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha alig ismeritek egymást és így is, akkor szimpatikus vagy neki, valamitől úgy érzi, hogy bízhat benned.


De ezt ne misztifikáld túl. Egyelőre.

2012. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Holló XXX ***** válasza:

Bekerültél a barát zónába, te vagy a lelki szemetes ládája, vagy a legjobb meleg barátja...

Menekülj.....

Gyorsan

2012. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Friend zone 4ever.
2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Friendzoneba vagy.

Menekülj és törj ki, amíg lehet.

2012. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínű megbízik benned, panaszkodáskor általában ez van... De én pl ismerkedéskor semmiképp nem beszélek a gondjaimról, főleg nem, ha többet szeretnék...
2012. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
érzi, hogy megbízhat benned :)
2012. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha neked/neked is elmondja a gondjait, akkor valószínű hogy megbízik benned, azt meg hogy nem találd nálad jobb szemetes ládát, ezt nem feltétlenül így kell felfogni, de én azt gondolom hogy nagy részben, ha olyan értelemben akar valamit egy lány/nő egy férfitól, akkor nem úgy próbál felé közeledni, hogy nagy bánattal elmondja a bajait, tudom hogy mind a nők mind a férfiak sok félék, de úgy általában véve ilyenkor egy nő sokkal inkább a megértő barátot látja valakiben, mint a "hős lovagot"
2012. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, nekem van barátnőm,én nem akarok tőle semmit...csak kíváncsi voltam,h ez mit jelent...
2012. márc. 6. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!