Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból,akibe belezúgtam. Nemtudom,hogy bejövök-e neki. Általában zavarban van eléggé,ha beszélünk. Neten rámír néha chaten,akkor viccelődik,nagyon kedves,meg néha csipkelődik. Célozgat rá,hogy szép vagyok,bár elég nyakatekert mondatokkal. Kedves velem,és szépen néz rám. Néha mélyen a szemembe néz,néha pont az ellenkezőjét teszi.
2012. márc. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, Te is neki.

Mi itt a gond?

2012. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy tetszem-e neki,csak szeretném,ha így lenne. :)
2012. márc. 6. 20:55
 3/10 Dávidmester13 ***** válasza:
osztálytárssal járni nem jó ! hidd el ! ...
2012. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mással se,hidd el :D (nem azon múlik!)
2012. márc. 6. 20:58
 5/10 Dávidmester13 ***** válasza:
de ... mivel ha osztálytárssal jársz akkor mindennap taliztok minden órában álladóan, és egy kapcsolatban kell a távolság hogy hiányozzatok egymásnak hogy látni akarjátok egymást ! mert ha állandóan együtt vagytok unalmas lesz ! HIDD EL ! és ha szakítotok véletlenül akkor meg még rosszabb lesz !
2012. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatomnak a kevés találkozás,és nagy távolság miatt lett vége,valamint a féltékenykedések miatt.(egymás osztálytársai) Elhiszem,amit mondasz,de mit tegyek,ha szerelmes vagyok belé?
2012. márc. 6. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez nem elképzelhető, ez biztos. Magamra ismertem 15 év távlatából :)
2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ.
2012. márc. 7. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már ő nem bátor, legyél Te az, szerintem jók az esélyeid (90%+)
2012. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eléggé úgy tűnik, h igen, tetszel neki. viszont biztosan az a félénk fajta és nem fog elhívni sehova, úgyh ha tetszik neked is, neked kell lépned.
2012. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!