Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten merre vannak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten merre vannak jó beülős beszélgetésre való helyek? Esetleg teázók?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira ismerős Bp-n, de most ott fogok találkozni a barátnőmmel (ő se bp-i), és szeretnék ötleteket, hogy hova vihetném randira?

Kocsmába nem akarunk menni, inkább teázóra vagy ahhoz hasonló helyre gondoltam! :-)

Kicsit rockos hely is lehet.


Köszönöm


23/F


2012. márc. 7. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vörösmarty tér: Hard Rock Café (de ez nagyon drága)

Amúgy a belváros tele van teázókkal és hasonló helyekkel. Pl. a Nyugatitól a Jókai tér felé sétálva (nem a Körúton, hanem egy utcával beljebb) legalább 5 teázóba ütközöl, és rengeteg kávézó/étterem is van ott a színházak környékén. :)


Ha cukrászda is érdekel, akkor - szintén a belvárosban - van a Szamos vagy a SugarShop... Rengeteg. Attól ne félj, hogy nem találtok beülős helyet, mert elindultok gyalog, és két percen belül lesz valami. :)


(Persze jó lenne tudni, hogy Budapesten belül hol lesztek, mert azért nagy ám a város... :))

2012. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Budapesten belül bárhol jó. Budán is, Pesten is, nincsen megkötve. Csak annyi, hogy szeretném előre kitervelni a programot, nem szeretek csak úgy menni és hátha belebotlok valamibe és ha bemegyek, ki tudja milyen hely lesz :S


Szóval köszönöm a segítséget! De még várok válaszokat :)

2012. márc. 7. 16:07
 3/22 Absolut válasza:
keress rá a Fahéj kávézőra és a Big Ben teázóra, mindkettő igényes, kellemes hely beszélgetni, együtt lenni (Deák tér és Ferenciek tere mellett vannak)
2012. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Attól függően, hogy milyen idő lesz, akár elmehettek sétálni az Állatkertbe is, és utána beültök valahova (ott benn is lehet).

De ez csak egy ötlet. :)


Amúgy tényleg a belvárosban rengeteg van, gyakorlatilag, ha annyit tervezel el, hogy a Nyugatitól elindulsz gyalog a Blaha irányába (vagy fordítva, ha mondjuk a Keletitől jöttök), akkor ez így már tuti siker. :)

2012. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vagy van a Margitszigeten is Kávézó.
2012. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Pesten 50 méterenként van ilyen beülős hely! Ilyen f@szom egy kérdést!
2012. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Utolsó, ez annak egyértelmű, aki itt él, vagy sokat van itt!

De nehogy már ne lehessen feltenni egy kérdést, ha valaki nem ismeri a várost!

Majd, ha külföldre utazol, és megkérdezel ott egy helyit, remélem te is ilyen kedves választ kapsz... Pff...

2012. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7 -esnek köszönöm!


#6 -osnak meg annyit hogy direkt leírtam az egyik kommentben, hogy szeretnék konkrét helyre menni, nem járkálni és majd csak találok valami helyet.. beülök, elviszem a b.nőmet és kiderül, hogy lepra a hely :S

Ezért kértem segítséget! Aki nem tud válaszolni a kérdésre, ne is írjon! Köszöntem!


A többiek, segítőkész válaszait pedig köszönöm:) és nyugodtan írhattok még:)

2012. márc. 10. 00:11
 9/22 anonim ***** válasza:

Szevasz!


Az egész napot ne papírozd le előre. Várd meg a leányzót ott ahol megérkezik, és a közelben üljetek be egy kfc-be, burgerbe. Itt egy teát vagy kávét vesztek, és leültök egy zugban témázgatni. Utána menjetek el valahová amit kinéztetek, de ne időre, hanem helyre. (ki tudja meddig húzod) De a legjobb mindig a véletlen szokott lenni!

2012. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy randizni azért nem kfc-ben vagy burgerben szokás... :S

Azért tanácsoltam inkább cukrászdákat, kávézókat, teázókat... Azért ne már valami gyorsétteremben, ahova ráadásul gondolom otthon is el tudnak menni. Persze ez csak az én véleményem. :)

2012. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!