Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú. Kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Kb. egy hónapja találkoztunk egy buliban, utána írt egy levelet, de ennyi. Mit gondoltok én rontottam el?

Figyelt kérdés

Ezt írta ő:

Szia!

Mizujs?

Tul élted a tegnapot?

Remélem nem felejtettél még el...

Ez pedig az én válaszom:

Sziaaa!

Próbálom kiheverni a dolgokat.. de azrét már jobb, mondjuk még mindig kómás vagyok egy kicsit:)

És nem felejtettelek el:)


2012. márc. 8. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Azóta is ő jár a fejemben, szerintetek a válaszommal volt baj, hogy nem írt vissza? Még azt is elfelejtettem megkérdezni, hogy vele mi újság...
2012. márc. 8. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a válasszal volt baj. Facebookon írt? Mert a barátnőimnél előfordul, hogy nem kapják meg egymás leveleit, szal lehet, hogy így volt. Ha tényleg tetszik, szerintem simán ráírhatsz megint, aztán ha visszaír, akk visszaír, ha nem, akkor... direkt nem írt vissza elsőre sem, szóval nem érdemes vele foglalkozni. 16/L
2012. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá hogy mizujs?
2012. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen facebookon írt :) Hát nem tudom, amúgy a számomat is elkérte aznap este, de azóta se hívott fel... szóval lehet, hogy tovább kéne lépnem már :D Köszönöm a választ amúgy, én azt hittem már, hogy azzal van a baj, ahogy írok, mert hasonló történt nemrég. Megismerkedtem egy fiúval egy másik buliban, másnap írt egy irtó aranyos levelet, hogy milyen szívesen találkozna velem blabla, én visszaírtam, hogy én is vele stb... Erre hiába vártam, soha többet nem írt vissza. Hát ilyen az én formám úgy tűnik :(
2012. márc. 8. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a válasz lehetett volna kicsit jobb is.

Megfigyelted, ő direkt írt 2 kérdőmondatot is, egyszerűen azért, hogy biztosan visszaírjál.

Legalább egy kérdőmondatot neked is fel kellett volna tenned, ha valóban válaszlevelet vársz. Mondjuk én a fiú helyében erre a válaszleveledre is visszaírtam volna, már csak a smileyk miatt is, mert azok azért mutatják, hogy örültél a fiú levelének.

2012. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!A srác kezdeményezhetett volna,főleg hogy odaírtad,hogy nem felejtetted el!
2012. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem írsz neki te?
2012. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!