Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van még olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még olyan lány, aki nem a tökéletes külsőt tartja szem előtt egy fiúban, hanem a fiú jellemét, személyiségét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
forever alone?
2012. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
Persze, a csúnya lányok.
2012. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Itt nincs sorrend.
2012. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát először mindenkinek a külső tetszik meg, de utána már nem számít. Az én picinyem is hízott én is de így is imádjuk egymást.
2012. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesznek olyan fiúk, akiknek nem a segg kereksége, a derék vékonysága, a mellek állása, és az 55 kg, mint felső súlyhatár lesz a fontos, valamint hogy hányan jártak előtte a punciban, akkor biztos előkerülnek ezek a lányok, minden csak hozzáállás kérdése...
2012. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

hát ez a fiúkra is igaz amúgy

de szerintem ez is olyan hogy vannak még,csak lehet h neked meg egy nagyon szép lány jön be miközbe egy átlagosnak te jössz be....csak hogy egy picit belegondolj...

vannak ilyenek,de nem sokan fiúk között is kevesen lányok között is

2012. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 lila nyuszi ***** válasza:
81%

Van, de a külső sem elhanyagolható.


20/N

2012. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már senkinek sem tökéletes a külsője. Ráadásul nekem sokkal fontosabb a jellem...
2012. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
>implikálod, hogy volt valaha ilyen
2012. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Vajon van még olyan fiú, aki nem a strandlabda méretű műmellekre és a kacsacsőrre bukik, hanem a természetes, normális lányokra?


Bocs, de hasonló idióta kérdés.

2012. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!